Na Wspólnej, odcinek 2955: Arek Ostrowski zdradzi Ewę z nową ordynator Wiktorią? - ZWIASTUN

2019-10-08 13:45 Ag
Na Wspólnej odc. 2955. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2955. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)

Czy w "Na Wspólnej" Arek Ostrowski (Marek Kalita) posunie się do zdrady? Dopiero co omal nie stracił Ewy (Ewa Gawryluk), a już pojawi się silna pokusa romansu w pracy. Piękna, seksowna i bardzo zdolna lekarka Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska), która zastąpiła Arka na stanowisku ordynatora kardiochirurgii, w 2955 odcinku "Na Wspólnej" będzie potrzebowała jego wsparcia. Arek nie tylko stanie w obronie Wiktorii, ale także zacznie ją pocieszać. Co z tego wyniknie? Zobaczcie zwiastun 2955 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2955 - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Scenarzyści "Na Wspólnej" wystawią związek Ewy i Ostrowskiego na ciężką próbę. Po koszmarze jaki przeżyli w związku z próbą samobójczą Ewy, jej silną depresją, długim leczeniem w szpitalu psychiatrycznym aż w końcu utratą pamięci tym razem czeka ich zupełnie innym sprawdzian miłości.

W życiu Arka pojawiła się bowiem piękna kobieta. Doktor Wiktoria Kleczewska zastąpiła go na stanowisku ordynatora oddziału kardiochirurgicznego po tym jak Ostrowski sam odszedł w atmosferze skandalu. Ta decyzja doprowadziła przecież do tragicznego w skutkach wypadku Ewy!

Choć początki ich współpracy nie były łatwe, to już w 2955 odcinku "Na Wspólnej" między lekarzami nawiąże się nić porozumienia i przyjaźni. A jak dobrze wiadomo od bliskiej znajomości w pracy do romansu tylko krok.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2959: Romans Michała i Igi w obliczu śmiertelnej choroby - ZWIASTUN

Dyrektor Anna Kolenda (Katarzyna Wajda)zacznie wypytywać Ostrowskiego o nową ordynator. W 2955 odcinku "Na Wspólnej" Arek będzie bardzo wzburzony, słysząc, że pacjenci i personel skarżą się na Kleczewską! Jakiś czas później umierze pacjent, który czekał na przeszczep. Pani ordynator bardzo to przeżyje, ale Ostrowski pociesza ją, tak jak umie najlepiej. - Przykro mi... - zapewni lekarkę.

- Nigdy nie mogłam się z tym pogodzić, że coś było za późno, że coś poszło źle, że zabrało serca, że pacjent zmarł... - wyzna szefowa kardiochirurgii.
- Żaden lekarz nie może się z tym pogodzić - doda Ostrowski.

Wreszcie Wiktoria w 2955 odcinku "Na Wspólnej" wyjawi dlaczego jest tak twarda i trzyma wszystkich na dystans. - Tak, ale ja miałam na to sposób, żeby mnie bolało - unikać rozmów z pacjentami. Spoufalania się, poznawania ich, ich rodzin, żon, dzieci, wnuków... Jestem po to, żeby leczyć, żeby operować. Tylko na tym mi zależy. Dlatego jestem taka zimna przy pacjentach, właśnie dlatego...

- Rozumiem panią, też taki byłem, ale ostatnio stałem się bardziej przyjazny. Podobno Religa też tak miał, więc jest pani w niezłym towarzystwie. Jego nie uratowaliśmy, ale innych uratujemy....

Przeczytaj też: Na Wspólnej. Joasia zniszczy rodzinę Bergów! Posunie się do zdrady

Jeszcze tego samego dnia Igor (Jakub Wesołowski) zauważy, że Arek zaczął o siebie dbać. Podczas rozmowy z Ewą w 2955 odcinku "Na Wspólnej" dostrzeże ojczyma w stroju do biegania. Ewa wyjaśni, że to chyba objawy kryzysu wieku średniego. Ale Igor będzie zdania, że zmiana w zachowaniu Ostrowskiego to efekt nowej koleżanki w pracy. Jego słowa mocno zaniepokoją Ewę.

Najnowsze