Na Wspólnej, odcinek 2959: Romans Michała i Igi w obliczu śmiertelnej choroby - ZWIASTUN

2019-10-07 20:03 Ag
Na Wspólnej odcinek 2959. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)
Autor: TVN Na Wspólnej odcinek 2959. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa)

Michał (Robert Kudelski) z "Na Wspólnej" pozna straszną diagnozę lekarza i będzie pewny, że śmierć nadejdzie bardzo szybko. Serce Brzozowskiego nie wytrzyma, a w szpitalu okaże się, że poważnie choruje. W 2959 odcinku "Na Wspólnej" Michał będzie przekonany, że umrze za kilka dni. Ostatnie chwile życia spędzi z policjantką Igą (Lidia Sadowa), która rzuci mu się w ramiona. Czy w obliczu śmiertelnej choroby romans Michała i Igi będzie skazany na porażkę? Zobaczcie zwiastun "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2959 -wtorek, 15.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Michał Brzozowski z "Na Wspólnej" na granicy życia i śmierci. Już kilka razy mężczyzna żegnał się z życiem, ale tym razem sytuacja będzie naprawdę poważna. Bo choroba da o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie.

Początkowo Michał będzie pewny, że bóle w klatce piersiowej to objawy zawału serca. W szpitalu jednak kardiolog Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) uspokoi go, że to nie zawał, ale oznaki innej choroby - tak zwanego zespołu złamanego serca, choroby, która dotyczy osób tracących kogoś bliskiego.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2962: Tragedia zbliży Darka do Anety. Ich dziecko umrze? - WIDEO

Prawda będzie taka, że w "Na Wspólnej" Michał wciąż nie pogodził się z tajemniczym zniknięciem Kingi (Ilona Wrońska). Nawet nie wie czy jego żona żyje! Przy Brzozowskim cały czas będzie Iga, która zacznie go pocieszać, że na pewno lekarze zdołają mu pomóc. Jednak Arek Ostrowski (Marek Kalita) przekazuje Kamilowi niepokojące wieści dotyczące zdrowia Michała -pacjenta czeka poważna operacja serca.

W 2959 odcinku "Na Wspólnej" na prośbę Michała, który do operacji będzie chciał być w domu, blisko swojego syna Ignaasia (Bartek Kaszuba), Kamil wypisze go ze szpitala. U Brzozowskiego zjawi się Iga, która w tej dramatycznej sytuacji zrozumie jak wiele Michał dla niej znaczy.

Pocałuje go namiętnie i przez moment Michał da się ponieść namiętności. Szybko jednak odepchnie policjantkę wyjaśniając, że został mu najwyżej tydzień życia. Czy w tak tragicznych okolicznościach romans Michała i Igi w "Na Wspólnej" ma szansę narodzić się i przetrwać? Może razem będą walczyć ze śmiertelną chorobą i dzięki temu zostaną parą?

Przeczytaj też: Na Wspólnej. Joasia zniszczy rodzinę Bergów! Posunie się do zdrady

Najnowsze