Na Wspólnej. Joasia zniszczy rodzinę Bergów! Posunie się do zdrady

2019-09-30 10:18 jkk
Na Wspólnej odc. 2953. Joanna Berg (Anna Cieślak), rowerzysta (Tomasz Nosiński)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2953. Joanna Berg (Anna Cieślak), rowerzysta (Tomasz Nosiński)

Karol (Tomasz Nosiński) w "Na Wspólnej" postanowi za wszelką cenę uwieść Joannę (Anna Cieślak)! To Kasia (Julia Chatys) przewidziała, że Joasia w końcu się podda, choć ma całkiem fajnego męża, Bogdana (Wojciech Brzeziński)... W nowych odcinkach "Na Wspólnej" wystarczą: odrobina uporu, dużo uczynności ze strony Karola i kapka alkoholu a Joasia wpadnie w jego sidła! Czy rodzina Bergerów ma szansę przetrwać jej zdradę? Przekonamy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Czy Joasia zdradzi męża z Karolem?

Zdrada w serialu "Na Wspólnej" zacznie się od psa... Potrącone przed samochód zwierzę trafi do kliniki weterynaryjnej Joanny, a tam już Karol pokaże co potrafi...Rzuci się na pomoc i nie będzie odstępował na krok ani psa, ani Joasi.

Wzruszająca przysięga małżeńska Danki w 2950 odcinku "Na Wspólnej" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

"Na Wspólnej" Bergerowa będzie pod wielkim wrażeniem pomocy, jakiej udzieli jej Karol w trakcie operacji. Pies przeżyje i zabieg się uda, więc szczęśliwa Joanna przyjmie zaproszenie pomocnika do pobliskiej kawiarni. Jeszcze nie będzie przeczuwała, czym to się dla niej skończy.

Karol "Na wspólnej" wykaże się też ogromną cierpliwością, bo zanim dojdzie do kluczowego dnia, będzie w klinice Joanny prawie codziennie. Tak więc to, co Joasia będzie brała za szczęśliwy zbieg okoliczności, będzie raczej częścią planu, który Karol konsekwentnie realizuje od dnia ich poznania. Czy naprawdę uda mu się odbić Bergerową kochającemu mężowi?

Czytaj też: w 2951 odcinku "Na Wspólnej" Darek powie Kasi o ciąży Żony. Będzie wściekła!

Na spotkaniu w kawiarni w "Na Współnej Joanna bardzo miło spędzi czas z Karolem. Wieczorem będzie rozmyślać o tym, jak dużą przyjemność sprawiają jej komplementy i nadskakiwanie mężczyzny... Bogdan zauważy, że jest nieobecna, ale położy to na karb przemęczenia i poradzi jej, żeby poszła spać. A jednak to nie będzie takie znowu proste rozwiązanie - Joasię będzie dręczyć poczucie winy!

Miły wieczór Karola i Joanny zakończy w serialu "Na Wspólnej" zakończy się namiętnym pocałunkiem! Inicjatywa będzie Karola, ale Joanna nie oprze mu się! Wprawdzie pani weterynarz opamięta się i szybko ucieknie do domu... Ale czy nie tak zaczyna się większość romantycznych komedii? Czy małżeńśtwo Bergerów przetrwa romans Joanny i Karola przekonamy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

2949 odcinku "Na Wspólnej" Ola wraca do Zimińskich z nowym chłopakiem! (WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ>>>)

Najnowsze