Na Wspólnej, odcinek 2947: Elżbieta nie przeżyje operacji mózgu w Szwajcarii?

2019-09-17 19:28 Ag
Na Wspólnej, odc. 2912. Elżbieta (Paulina Chapko)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 2912. Elżbieta (Paulina Chapko)

Śmiertelne ryzyko w "Na Wspólnej" podjęła Elżbieta (Paulina Chapko), by wreszcie zacząć normalnie żyć, by pozbyć się krwiaka z mózgu, który zmienił ją w zupełnie inną osobę. Jedyną szansą dla Eli będzie operacja w Szwajcarii. W 2947 odcinku "Na Wspólnej" Ewa (Ewa Gawryluk) zacznie się zadręczać myślą co będzie jeśli Elżbieta nie przeżyje zabiegu, umrze podczas operacji. Jeden telefon od Igora (Jakub Wesołowska) zmieni wszystko!

"Na Wspólnej" odcinek 2947 - wtorek, 24.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Operacja Elżbiety, która odbędzie się w 2947 odcinku "Na Wspólnej" to jedyna szansa dla chorej ukochanej Igora na powrót do zdrowia. Bez ryzykownego zabiegu w Szwajcarii, który przeprowadzi zespół wybitnych neurochirurgów wciąż będzie cierpiała na niekontrolowane wybuchy gniewu, a krwiak w mózgu może ją nawet zabić.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2957: Michał umrze przez złą diagnozę?! Chore serce Michała nie wytrzyma

Świadoma zagrożenia Ela zdecydowała się na operację jeszcze z jednego ważnego powodu - nie chciała widzieć strachu w oczach Julki (Maja Oświecińska), którą kocha jak własną córką i którą skrzywdziła swoich zachowaniem. Cierpiała nie mniej niż Julka kiedy dziewczynka przestała do niej mówić "mamo" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

W 2947 odcinku "Na Wspólnej" widzowie nie zobaczą operacji Elżbiety. Będą za to pokazane emocje towarzyszące oczekiwaniu na wynik zabiegu. Ewa, która cały czas będzie się zadręczać wyrzutami sumienia, bo to przez nią Ela omal nie zginęła w wypadku, nie przestanie myśleć co będzie dalej, jeśli zabieg się nie powiedzie.

Ostrowski (Marek Kalita) zapewni żonę, że  Elżbieta trafiła pod opiekę najlepszego neurochirurga w Europie i sytuacja jest pod pełną kontrolą. 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2950: Ślub Danki i Marka! Szokujące nowiny na weselu - ZDJĘCIA

Po wielu godzinach w 2947 odcinku "Na Wspólnej" zadzwoni Igor, który przekaże Ewie i Ostrowskiemu pomyślne wieści - operacja Elżbiety zakończy się sukcesem, chirurdzy wytną jej z mózgu całego krwiaka, a pacjentka obudzi się w narkozy i będzie z nią wszystko w porządku.

Pierwsza pomoc. TUTAJ!

Najnowsze