Na Wspólnej, odcinek 2941: Elżbieta nie będzie już matką Julki. Odejdzie zanim Igor ją zostawi - ZWIASTUN

2019-09-12 16:52 Ag
Na Wspólnej odc. 2941. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski), Julka (Maja Oświecińska)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2941. Elżbieta (Paulina Chapko), Igor (Kuba Wesołowski), Julka (Maja Oświecińska)

Czy Elżbieta (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej", u której wykryto tętniaka mózgu, zdecyduje się na ryzykowną operację? W 2941 odcinku "Na Wspólnej" jedyną szansą dla Eli będzie zabieg w Szwajcarii. Bez niego nie uda jej się wrócić do zdrowia. Widząc strach w oczach Julki (Maja Oświecińska) za każdym razem gdy wybucha niekontrolowanym gniewem Ela podejmie ostateczną decyzję. Wyzna też Igorowi (Jakub Wesołowski), że nie jest już matką dla Julki. Zobaczcie zwiastun 2941 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2941 - czwartek, 12.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Choroba Elżbiety z "Na Wspólnej", a właściwie jej agresywne zachowanie, nad którym nie ma żadnej kontroli, ma związek z tętniakiem mózgu, który rozwinął się w jej głowie po tragicznym wypadku samochodowym (WIĘCEJ TUTAJ >>>).

W 2941 odcinku "Na Wspólnej" Arek Ostrowski (Marek Kalita) powie Igorowi, że jego kolega – chirurg z Lozanny – zdecydował się podjąć operacji Elżbiety. Ale uprzedza, że operacja może się nie udać… Tymczasem – z powodu jej zachowania – od Eli odwrócą się kolejni bliscy. Nie będzie w stanie dogadać się już z Ewą (Ewa Gawryluk), a najbliższa przyjaciółka Zuza (Małgorzata Socha) nie będzie chciała pracować już w fundacji Marcinkowej. 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2945: Julka zaginie! Co stanie się z córką Igora?

Przed Elą trudna decyzja - czy poddać się operacji, która może się skończyć nawet śmiercią, czy też dalej żyć z tykającą bombą w głowie. W 2941 odcinku "Na Wspólnej" Igor pomoże ukochanej w tym trudnym momencie, okazując jej swoje wsparcie i miłość. - Ostrowski mówi, że on jest najlepszy. Nie da nam gwarancji, ale nikt nam nie da... - wyjaśni.

I wtedy do rodziców dołączy Julka, która bardzo przeżywa chorobę Eli i nie radzi sobie z jej wybuchami gniewu. Córka Igora zaczęła nawet trzymać macochę na dystans. Ukochana Igora od razu to zauważy. - Boi się mnie. Przestała mi mówić "mamo"... Ale ja nie mam wyjścia, chcę być sobą Igor. Niech ten koszmar się skończy, tak czy inaczej. Najwyżej odejdę, zanim wszyscy odejdą ode mnie...
- Ja nie odejdę, pojedziemy tam razem. Wszyscy razem... - przytuli ją Nowak. 

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2950: Darek nie będzie z Kasią! Ciąża Anety wszystko zmieni - ZDJĘCIA

Najnowsze