Na Wspólnej, odcinek 2940: Weronika nie przyzna się do zabójstwa, bo straci dzieci! - ZWIASTUN

2019-09-11 11:51 jkk
Na Wspólnej odc. 2940. Weronika (Renata Dancewicz), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2940. Weronika (Renata Dancewicz), Agnieszka (Katarzyna Walter)

W 2940 odcinku serialu "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) stanie przed poważnym dylematem: przyznać się do spowodowania wypadku, czy ukrywać fakt, że potrąciła dziewczynę na drodze, żeby ochronić dzieci? Rozmowę na ten temat przeprowadzi z Agnieszką (Katarzyna Walter), która była z nią feralnej nocy. Czy Olszewska przekona Weronikę, żeby dla dobra dzieci nie szła na policję? Zobaczcie zwiastun 2940 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2940 - środa, 11.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2940 odcinku "Na Wspólnej" Weronika będzie chciała przyznać się do spowodowania wypadku. W tym celu będzie chciała koniecznie iść na policję. Odwodzić ją od tego będzie Agnieszka, z którą była na kolacji tuż przed tym, zanim wsiadła do samochodu. 

Robert (Dariusz Wnuk) na drugi dzień po wypadku, w odcinku 2940 "Na Wspólnej" odwiezie Weronikę do pracy. Niedaleko ich domu trafią na blokadę policyjną. Roztocka będzie miała złe przeczucia! Tadeusiak dowie się od kolegów, że w nocy ktoś potrącił dziewczynę i zostawił ją bez udzielenia pomocy! Weronika prawie zemdleje, bo będzie już pewna, że to on niej mówią policjanci! 

Zobacz też: Pogrzeb Joachima "Na Wspólnej"

W pracy Olszewska w 2940 odcinku "Na Wspólnej" będzie wydzwaniała po wszystkich służbach, aby uzyskać jakiekolwiek informacje na temat ofiary wypadku. Bezskutecznie: - Wszędzie to samo, nie udzielają takich informacji! Ale ja jeszcze podzwonię po znajomych lekarzach... 

- To bez sensu idę na policję! - zadecyduje Weronika. - I co im powiesz?

- Prawdę! Nie zauważyłam jej...
- A kto w to uwierzy? Jechałaś po po alkoholu!
Przecież nie piłam dużo... 
- A co jeśli znajdą świadków, którzy widzieli cię w restauracji? Przecież wiesz, że dla prokuratora to będzie bardzo prosta sprawa: spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, nieudzielenie pierwszej pomocy, ucieczka z miejsca zdarzenia. Wiesz co to znaczy?!
- Tak, wiem, więzienie. Ale muszę się przyznać.
- Ale... A twoje dzieci? Straciły ojca, teraz stracą matkę

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2948: Robert zostawi Weronikę po wypadku, bo nie wytrzyma presji

Weronika zdawać się będzie przekonywać, że aby chronić dzieci przed stratą kolejnego rodzica, będzie musiała milczeć! Czy faktycznie tak zrobi zobaczymy już w 2940 odcinku "Na Wspólnej". 

Najnowsze