Na Wspólnej, odcinek 2939: Pijana Weronika spowoduje wypadek, żeby uniknąć zboczeńca! - ZWIASTUN

2019-09-10 15:30 sz
Na Wspólnej, odc. 2939. Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2939. Weronika (Renata Dancewicz)

Weronika (Renata Dancewicz) w 2939 odcinku "Na Wspólnej" spowoduje wypadek uciekając przed zboczeńcem! Bohaterka "Na Wspólnej" wpadnie w ogromne kłopoty. Wszystko zacznie się od niewinnej kolacji z klientem, która przerodzi się w koszmar. Salwując się ucieczką Weronika w 2939 odcinku potrąci człowieka. Sprawdź, co się wydarzy i zobacz zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2939 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2939 odcinku "Na Wspólnej" Weronika nieświadomie zabije człowieka? Razem z Agnieszką (Katarzyna Walter) wybiorą się na kolację biznesową z ważnym klientem. Zjedzą i wypiją, a Olszewska widząc alkohol wycofa się i wróci do domu. Niestety, zostawi przyjaciółkę na pastwę zboczeńca! Klient w "Na Wspólnej" okaże się nie znać umiaru i w pewnym momencie zacznie obłapiać prawniczkę.

Tego w 2939 odcinku nie możesz przegapić >>> Chora Ela zaatakuje Ewę. Nie daruje matce Igora wypadku - ZWIASTUN

- Bardzo się cieszę, że pani mecenas została... Będziemy mogli lepiej się poznać - powie pijany mężczyzna w 2939 odcinku "Na Wspólnej". Weronika zrozumie, że jeśli szybko się nie ulotni, to nachalny typ może zrobić jej krzywdę. Zadzwoni po taksówkę, bo sama będzie po winie. - Jak najszybciej, tak. Dwadzieścia minut?! To nie czekam! - krzyknie w słuchawkę, widząc zbliżającego się natręta.

Przeczytaj też >>> Wypadek w Na Wspólnej. Weronika przyzna się do zabicia nastolatki - ZDJĘCIA

Weronika w "Na Wspólnej" wsiądzie po pijaku do samochodu. W drodze do domu rozkojarzy się i poczuje mocne uderzenie. Wysiądzie z auta, jednak nie zauważy ciała leżącego z boku jezdni. Odjedzie myśląc, że potrąciła jakieś zwierzę. Wkrótce w "Na Wspólnej" okaże się, że była to młoda dziewczyna... 

Na Wspólnej, odc. 2939. Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: TVN; X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2939. Weronika (Renata Dancewicz)
Najnowsze