Na Wspólnej, odcinek 2715: Tragiczna śmierć Natalii. Jak zginie kochanka Marka? - ZDJĘCIA

2018-07-18 19:18 Z. Sekuła

Śmierć w "Na Wspólnej"! W 2715 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do niewyobrażalnej tragedii. Marek (Grzegorz Gzyl) dowie się od policji, że jego kochanka Natalia (Laura Breszka) zginęła. Zimiński będzie w takim szoku, że na początku w ogóle nie uwierzy funkcjonariuszom. Co stanie się z Natalią? W jakich okolicznościach umrze Natalia?

"Na Wspólnej" odcinek 2715 - środa, 18.07.2018, o godz. 20.15 w TVN


W "Na Wspólnej" dojdzie do prawdziwej tragedii! W 2715 odcinku dzień Natalii i Marka rozpocznie się tak, jak każdy inny. Zimiński odbierze pozostałe rzeczy od Danuty (Lucyna Malec) i wróci do ukochanej. Wkrótce para zacznie rozmawiać o remoncie mieszkania. W końcu podjęli decyzję, że razem stworzą kochającą rodzinę dla malutkiego Szymona (Oliwia Glanowska), a do tego będą niezbędne pewne zmiany.

Oboje w 2715 odcinku "Na Wspólnej" będą niesamowicie szczęśliwi, że po wszystkich przeciwnościach losu nareszcie mają wspólne plany na przyszłość i są w stanie je zrealizować w niedługim czasie. Natalia z tej okazji postanowi przejść się do kosmetyczki, żeby wieczorem móc zachwycić swoją urodą Marka. Niestety w drodze do domu dojdzie do katastrofy.

Marek w 2715 odcinku "Na Wspólnej" otworzy drzwi policji. Trzymając syna w ramionach dowie się, że Natalia nie żyje - zginęła pod kołami samochodu! Intensywna akcja ratunkowa nie przyniosła oczekiwanych efektów i kobieta nie miała najmniejszych szans na przeżycie wypadku.

Zimiński nie będzie w stanie otrząsnąć się z szoku. Nazajutrz w 2715 odcinku "Na Wspólnej" pojedzie do kostnicy, żeby potwierdzić tożsamość Natalii. Po powrocie do domu zignoruje syna i pogrąży się w rozpaczy. Wkrótce Danuta również dowie się o tragedii... Postanowi pomóc byłemu partnerowi.

Przed Markiem naprawdę ciężkie chwile. Pogrążony w żałobie będzie musiał szybko stanąć na nogi. Czy poradzi sobie w roli samotnego ojca? Tylko czas pokaże.