Ilona Wrońska odchodzi z Na Wspólnej. Co się stanie z Kingą Brzozowską?

2018-06-23 7:39 emagu
Na Wspólnej odcinek 2630, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)
Autor: TVN/Radek Orzeł Na Wspólnej odcinek 2630, Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski)

Iona Wrońska postanowiła odejść z „Na Wspólnej”! Co się stanie z jej bohaterką? Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) już nigdy nie będą razem! Aktorka zdradziła, dlaczego chce zniknąć z serialu „Na Wspólnej” i opowiedziała o swoich zawodowych planach. Będziecie za nią tęsknić?

"Na Wspólnej" bez Kingi Brzozowskiej! 

Ilona Wrońska odchodzi z serialu! Po piętnastu latach pracy przed kamerami, aktorka postanowiła skupić się na karierze teatralnej. Ta decyzja jest zaskakująca! Aktorka dołączyła do obsady gdy miała 26 lat! Na planie poznała swojego męża - Leszka Lichotę. Aktor już kilka lat temu pożegnał się z produkcją. 

Aktorka chwali sobie pracę w "Na Wspólnej", ale postanowiła odciąć się od roli, przez którą widzowie widzą w niej tylko Kingę Brzozowską. 

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, że będę gościć "Na Wspólnej" aż 15 lat. To był cudowny czas, dzięki któremu nauczyłam się wielu rzeczy, no i tam też poznałam mojego partnera Lecha. Jestem wdzięczna za to, że w tak ważnych dla mnie osobistych decyzjach, jak np. urodzenie dzieci czy półroczny wyjazd do Stanów, producenci nie zrezygnowali z mojej postaci. Czuję duży sentyment do tej produkcji, do ludzi , których tam poznałam, ale przychodzi taki moment, że trzeba się po prostu pożegnać – powiedziała Ilona Wrońska w rozmowie z party.pl.

To już kolejna zła wiadomość ze świata seriali. W zeszłym tygodniu o rezygnacji z pracy na planie "M jak miłość" zwierzył się Kacper Kuszewski. Jak widać nie tylko w serialu TVP2 zabraknie kluczowej postaci. Fani "Na Wspólnej" polubili rodzinę Brzozowskich i ich pokręconą historię. Kibicowali Kindze i Michałowi, ale teraz już wiemy, że Brzozowskim zostało niewiele czasu, żeby się sobą nacieszyć. 

- Jeszcze nie wiem, jak zostanie zakończony wątek. Jest wiele postaci, z którymi Kinga jest związana, więc pewnie tak to scenarzyści rozwiążą, żeby była możliwość kontynuacji historii innych osób, ale już bez mojej obecności. – dodała gwiazda

- Dzisiaj ukazała się informacja w internecie dotyczącą mojego odejścia z serialu "Na Wspólnej ". Rzeczywiście mój wątek powoli dobiega końca. Odcinki nagrywamy z dużym wyprzedzeniem więc losy Kingi będą na ekranie do końca roku.Scenarzyści zadbali o to żeby nie było nudno Jeszcze wiele się wydarzy Bardzo dziękuję za to, że byliście z naszym wątkiem tyle lat. I myślę że moje odejście nic nie zmieni, nadal będziecie kibicować Michałowi @robertkudelski , Ignasiowi @bartek_kaszuba i całej @nawspolnej_tvn  Dziękuję całej kochanej produkcji za te 15 lat jestem wdzięczna, ale nadszedł czas , że chcę się już pożegnać. Kinga znika, ale nie Ilona Mam nadzieję, że będziecie mnie oglądać w kolejnych projektach - napisała Ilona Wrońska na Instagramie.

Jak myślicie, co stanie się z Kingą? Brzozowska wyjedzie? A może umrze w tragicznym wypadku? Producenci "Na Wspólnej" na pewno nas zaskoczą! 

Najnowsze