Na Wspólnej odc. 3385. Igor Nowak (Jakub Wesołowski)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3385. Igor Nowak (Jakub Wesołowski)

Na Wspólnej odc. 3399 - opis, streszczenie: Igor wyrzuca matkę z mieszkania

2022-03-31 5:19

"Na Wspólnej" odcinek 3399 w czwartek, 31.03.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3399: Ewa zmaga się z wyrzutami sumienia. Chce przeprosić syna, ale wściekły i rozżalony Igor wyrzuca matkę z mieszkania.

Wieczorem Nowak mówi Nalepie, że kupi organ na czarnym rynku. Lew nagrywa ich rozmowę, o czym dziennikarz nie ma pojęcia.

Jarek składa wizytę w szpitalu ofierze wypadku spowodowanego przez jego szefową. Bezdomna podaje swoją wersję wydarzeń: Sielska siedziała w samochodzie sama i wjechała autem na chodnik. Wieczorem Berg słyszy kłótnię przełożonej ze współpracownikiem. Okazuje się, że mężczyzna dał jej fałszywe alibi.

Eliza dowiaduje się o podstępie Juniora, dzięki któremu wyciągnął od dziadka kilkaset złotych. Razem z mężem podejrzewa uzależnienie od gier komputerowych.

Iga pokazuje Michałowi wybrany przez siebie dom. Brzozowski rezerwuje ofertę. Później do komisariatu Przybysz przychodzi Marzena, by odwołać zeznania obciążające męża. Policjantka stara się ją przekonać do porzucenia agresora. Wychodząc z mieszkania funkcjonariuszki maltretowana kobieta spotyka małżonka.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze