Na Wspólnej. odc. 3398 Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: TVN/ Justyna Rojek East News Na Wspólnej. odc. 3398 Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)

Na Wspólnej odc. 3398 - opis, streszczenie: Mikołaj odbierze niepokojące wieści o byłej narzeczonej Nicole

2022-03-30 5:13

"Na Wspólnej" odcinek 3398 w środę, 30.03.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3398: Nicole budzi Mikołaja swoim telefonem. Mówi w mocno chaotyczny sposób. Leśniewski jest zaniepokojony jej stanem. Jakiś czas później dociera do niego kolejna szokująca informacja - byłej żonie zdarzało się uderzyć obecnego partnera.

Nadchodzi dzień rozprawy rozwodowej Ilony i Maksa. Po wszystkim Zdybicka dziękuje Weronice, po czym proponuje wspólny wieczór na mieście. Dołącza do nich Iza, która ponownie przeprasza Zdybicką za syna. Kiedy przyjaciółki tańczą w klubie, Ilona doznaje szoku. Widzi Łukasza, marę z czasów, gdy była uzależniona od leków.

Jarka dręczą wyrzuty sumienia. Dalej bada sprawę wypadku szefowej, Sielskiej. Sławek mówi mu, że odpowie ona tylko za przekroczenie prędkości, ponieważ brakuje dowodów na obecność w jej organizmie niedozwolonych substancji. Pojawia się też świadek potwierdzający wersję o pijanej kobiecie, która weszła pod koła auta. Elizie nie podoba się to wręcz obsesyjne zaangażowanie męża. Nie widzi bowiem, jak wiele problemów sprawia Junior.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze