Na Wspólnej odc. 3386. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)

i

Autor: TVN/ Jakub Kamiński East News Na Wspólnej odc. 3386. Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)

Na Wspólnej odc. 3380 - opis, streszczenie: Wyniki badań serca Eli okazują się niepokojące

2022-02-25 15:25

"Na Wspólnej" odcinek 3380 w poniedziałek, 28.02.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3380: Wyniki badań serca Eli okazują się niepokojące. Ponieważ Kamil i Arek to prawie rodzina pacjentki, opiekę nad nią przejmuje Nalepa. Podejmuje decyzję o zrobieniu biopsji. Lew postanawia wykorzystać sytuację, by zbliżyć się do Ewy. Obiecuje Ostrowskiej, że szczególnie zatroszczy się o jej synową.

Hebel ma zapłacić odszkodowanie za skradzione prawa autorskie do aplikacji szachowej, sprzedawanej przez byłego gangstera w internecie. Wezwanie przywozi Sławek. Wszystko idzie zgodnie z planem Ryszarda - teraz może się zemścić na nieuczciwych programistach. Wysyła Sylwka na negocjacje, a sam czai się w pobliżu razem z Sebą.

Podczas przymusowego urlopu Iga przeprowadza małą metamorfozę mieszkania Michała. Niespodziewanie pod obrazem znajduje narysowane na ścianie serce. Poruszony Ignaś dowiaduje się, że to dzieło mamy. Nie chce zamalowywać pamiątki. Na komendzie Przybysz otrzymuje zaskakujące wieści. Zastępca komendanta kończy służbę, a na swoje miejsce wyznacza dwoje kandydatów: ją i Sławka.

Najnowsze