Na Wspólnej, odcinek 3270, Sławek (Sławomir Dziedzic)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3270, Sławek (Sławomir Dziedzic)

Na Wspólnej odc. 3377 - opis, streszczenie: Dziedzic z Kraszewską coraz bardziej przekonują się do pomysłu adoptowania również nastolatki

2022-02-22 7:03

"Na Wspólnej" odcinek 3377 we wtorek, 22.02.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3377: Nina chce, żeby Renata i Sławek nigdy nie mówili Zosi, kto jest jej matką. Pragnie oszczędzić córeczce wstydu. Tymczasem Dziedzic z Kraszewską coraz bardziej przekonują się do pomysłu adoptowania również nastolatki. By zapewnić obu dziewczynom właściwy dom, muszą jednak zostać małżeństwem. Policjant prosi więc ukochaną o rękę.

Marta i Mikołaj spontanicznie decydują się wyjechać w góry. Kiedy trwają przygotowania do wyprawy, w drzwiach mieszkania staje Nicole ze Stefankiem. Zamierza zostawić byłemu mężowi synka na tydzień. Niestety, po jej wyjściu chłopiec buntuje się też przeciwko wycieczce. Sytuacja wpływa też źle na Ksawerego.

Arek zastanawia się, dlaczego u pacjenta Nalepy nagle nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia, dzięki któremu szybciej otrzyma serce. Jednocześnie Ewa rozmawia z Lwem na temat swojego planu balu charytatywnego. Doktor patrzy jej głęboko w oczy. Jest zainteresowany wyłącznie pierwszym tańcem z żoną Ostrowskiego.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze