Na Wspólnej odc. 3374. Nina (Liliana Jakubowska), Maria Zięba (Bożena Dykiel), Renata (Marta Jankowska)

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej odc. 3374. Nina (Liliana Jakubowska), Maria Zięba (Bożena Dykiel), Renata (Marta Jankowska)

Na Wspólnej odc. 3376 - opis, streszczenie: Nina martwi się z powodu nieobecności Renaty

2022-02-17 15:02

"Na Wspólnej" odcinek 3376 w poniedziałek, 21.02.2022 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3376: U Ziębów od rana panuje chaos. Beata zabiera resztę swoich rzeczy. Nina, zaskakująco zdenerwowana jej obecnością, martwi się o Renatę, która się spóźnia. Kiedy Wójcikowa zaczyna szukać swoich kolczyków, nastolatka szybko wychodzi. Jakiś czas później podejmuje próbę podrzucenia skradzionej biżuterii, ale zauważa ją Kraszewska. Prosi ona dziewczynę o rozmowę.

Krzysztof odmawia wzięcia udziału w promocji własnego dzieła. Nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się, że napisał powieść erotyczną. Basia jest wściekła. Oczekuje od męża odpowiedzialnego zachowania, w przeciwnym razie gniew szefa skupi się na niej. W odpowiedzi Smolny przyprowadza do redakcji Marcelinę Gwiazdę i proponuje wskazanie dziewczyny jako autorki.

Natalia ma wątpliwości, czy bez fotografii fałszywych wyników Piotra zdoła udowodnić mu kłamstwo. Bruno radzi ukochanej poprosić o pomoc matkę. Kiedy informacja dociera do męża młodej Górskiej, okłamuje on teściową, że córka była częścią mistyfikacji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze