Na Wspólnej, odc. 3325: Bogdan (Wojciech Brzeziński)

i

Autor: Player Na Wspólnej, odc. 3325: Bogdan (Wojciech Brzeziński)

Na Wspólnej odc. 3325 - opis, streszczenie: Bogdan bardzo źle się czuje po ukąszeniu pająka

2021-11-17 8:49

"Na Wspólnej" odcinek 3325 w środę, 17.11.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3325: Daniel odkrywa w laptopie Lary fotografię z zakładu poprawczego, na której uwieczniono jego ojczyma z kolegami. Sławek mówi Krzysztofowi, że Bizoń jest podejrzany o podpalenie własnej firmy, ale zniknął bez śladu. Smolnemu udaje się znaleźć kumpla nad Wisłą. Jak twierdzi załamany mężczyzna, przeszłość dopadła go i zwyciężyła. Przykłada sobie pistolet do głowy.

Przerażony Bogdan bardzo źle się czuje po ukąszeniu pająka. Co gorsza, na ręce pojawia mu się tajemnicza wysypka. Marcelina mówi Joannie, że dziś wybiera się z Tymkiem do lekarza specjalisty. Wieczorem u Bergów zjawia się jej zdenerwowany mąż - kobieta trzymała to przed nim w tajemnicy.

Emil opuszcza szpital. Chce za wszelką cenę ukryć przed rodziną swoją chorobę. Widzą, jak przybity jest brat, Paweł urządza przyspieszoną parapetówkę. W końcu będą mieszkać razem przez długie lata. Podczas imprezy Beata przypadkowo znajduje wyniki badań Larsona.

Najnowsze