Na Wspólnej, odcinek 3291:  Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa), Hanusia (Pola Żak), Jaruś (Jan Leśniewski), Bruno (Dawid Czupryński)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3296 - opis, streszczenie: Bruno zajęty opieką nad dziećmi Bergów nie zauważa ważnych wiadomości

2021-09-28 8:27

"Na Wspólnej" odcinek 3296 we wtorek 28.09.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3296: Kuba, załamany rozstaniem z Pauliną, nie poddaje się i prosi ją, żeby pozwoliła mu pomóc sobie pokonać depresję. Zmęczona całą sytuacją dziewczyna próbuje pozbyć się młodego Brzozowskiego. Twierdzi, że ma już nowego partnera. Krzysztof, zmęczony walką z Larą, proponuje pisarce pewien układ.

Wójcikowie nie mogą pogodzić się z tym, jak bardzo zranili Emila. Niedawno stracił dziecko, a oni złożyli mu propozycję, by został anonimowym ojcem ich potomka. Załamany Larson robi parze kolejną awanturę, która kończy się... pocałunkiem szwagra z Beatą.

Eliza musi wyjechać służbowo. Martwi się, czy Jarek oraz Bruno poradzą sobie z opieką nad dziećmi. Jej obawy okazują się całkiem słuszne, gdy mąż zapada na grypę żołądkową. Krawczyk, zajęty Juniorem i Hanusią, nie odczytuje odpowiedzi kolejnych dziewczyn imieniem Natalia na jego apel. W dodatku kasuje najważniejszą wiadomość.

Najnowsze