Na Wspólnej odc. 3258. Daria (Patrycja Topajew), koleżanka z firmy (Angelika Olszewska)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3258. Daria (Patrycja Topajew), koleżanka z firmy (Angelika Olszewska)

Na Wspólnej odc. 3258 - opis, streszczenie: Daria mocno angażuje się w swoją pracę psychologa

2021-07-19 16:59

"Na Wspólnej" odcinek 3258 w poniedziałek 19.07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3258 - opis, streszczenie: Ula pyta Zuzę, czy pomoże jej w szkolnym projekcie. Pod nieobecność Hofferowej w firmie transportowej zjawia się przewodniczący komisji przetargowej, Gocławski, by przeprowadzić kontrolę. Okazuje się, że ktoś specjalnie zmienił termin wizytacji. Pracownicy usiłują ratować sytuację.

Daria jest mocno zaangażowana w swoją pracę psychologa w przedsiębiorstwie Bartkowiaka. Niespodziewanie w jego gabinecie spotyka Adama. Szef sponsoruje bowiem samochód dla fundacji Namysłowskiego. Jakiś czas później daje Dziedzicównie do zrozumienia, że powinna dziękować za staż właśnie byłemu partnerowi. Wściekła dziewczyna robi Adamowi awanturę.

Honorata budzi się w nocy pod wpływem kolejnego koszmaru - widzi we śnie pierścień, ogień i eksplozję. Roman próbuje uspokoić przejętą żonę. Przekonuje, że to jedynie majaki. Niestety, przepowiednie kobiety zaczynają się potwierdzać. Dopiero wówczas zaczyna się naprawdę przejmować się wybuchem, który ma zniszczyć Wspólną...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze