Na Wspólnej odc. 3252. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3252. Beata (Katarzyna Ptasińska), Paweł (Grzegorz Kwiecień), Emil (Piotr Ligienza)

Na Wspólnej odc. 3252 - opis, streszczenie: Beata znajduje Sonię, żonę oszusta, przez którego stracili z Pawłem wszystko

2021-07-07 17:13

"Na Wspólnej" odcinek 3252 w środę 7,07.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3252 - opis, streszczenie: Z powodu braku pewnego dokumentu firma Zuzy nie może stanąć do ważnego przetargu. Hofferowa próbuje odkryć przyczynę problemów. Podejrzewa, że to wina Marczaka. Nie mając innego wyjścia, musi oczarować przewodniczącego komisji przetargowej. Korzysta z pomocy córki i dokonuje niemożliwego. Tymczasem były wspólnik jej ojca wciąż knuje za plecami Zuzy, w dodatku razem z Mileną.

Kiedy Beata wiezie taksówką klienta, dostrzega Sonię - żonę oszusta, przez którego ona i Paweł stracili pieniądze. Postanawia śledzić kobietę, choć pasażer przeciwko temu protestuje. O wszystkim dowiaduje się Wójcik. Wspólnie z Emilem urządza zasadzkę.

Młodzi Bergowie starają się przygotować Juniora na przeprowadzkę do ojca. Chłopiec prosi, żeby go nie oddawali, zaś Hania myśli, że ją również ktoś zabierze. Kiedy Janusz przychodzi do syna, ten nie chce z nim rozmawiać. Zdenerwowany Zawada obwinia Elizę i Jarka. Całą scenę widzi Bruno, który wyraźnie dostrzega u mężczyzny objawy głodu alkoholowego.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze