Na Wspólnej odc. 3197 - opis, streszczenie: Darek zabiera Kasię na policję

2021-03-31 19:04 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3197. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3197. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

"Na Wspólnej" odcinek 3197 we wtorek 30.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3196 - opis, streszczenie: Darek przekazuje Kasi płyty, które znalazł w mieszkaniu Sylwii. Są na nich nagrane gwałty dokonane przez Bernackiego. Roztrzęsiona tym, co zobaczyła Bergówna, pragnie zniszczyć Macieja. Żbik zabiera ją na policję. Zarówno były szef dziewczyny, jak i jego zastępczynię zostają aresztowani jeszcze tego samego dnia.

Beata jest zmuszona zapłacić za milczenie wnuczkowi potrąconej na pasach staruszki. Nie może liczyć na pomoc Pawła i nie wie, jak zdobyć pieniądze. Gdy zwierza się Anastazji, ona radzi, by poszła na policję. Wrońcówna nie bierze jednak takiego rozwiązania pod uwagę. Przekazuje szantażyście 35 tysięcy złotych, które udało jej się uzbierać, ale mężczyzna nieubłaganie żąda całej kwoty.

Robert mówi Weronice, że dochodzenie w sprawie zaginięcia żony Henryka zostało wznowione. Wściekła Roztocka zarzuca Tadeusiakowi zazdrość i próbę pogrążenia Grzelaka.

Dręczona wyrzutami sumienia Antosia postanawia odejść z komuny.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze