Na Wspólnej odc. 3180. Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3180. Kasia (Julia Chatys)

Na Wspólnej odc. 3174- opis, streszczenie: Kasia lituje się nad pijanym podopiecznym fundacji

2021-02-18 17:59

"Na Wspólnej" odcinek 3174 w czwartek 18.02.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3174 - opis, streszczenie: Karol, chłopak Antosi, zostaje napadnięty. Nieznajomy mężczyzna żąda zwrotu długu. Dochodzi do bójki, którą przerywa Henryk. Grzelak uspokaja też córkę Weroniki. Obie są mu bardzo wdzięczne za interwencję. Ponieważ sam ucierpiał podczas zdarzenia, otrzymuje od Roztockiej namiętny pocałunek. Widzi ich Robert.

Prawda o Toczewskim wychodzi na jaw. Niestety, aresztowany nie przyznaje się do winy. Przerażeni znajomi Magdy stają po jej stronie - są niemal pewni, że nastolatka mówi prawdę.

Ewa i Boski mają wyrzuty sumienia z powodu znęcania się nad skrzywdzoną przez ojca koleżanką.

Jarek przyłapuje na kradzieży w osiedlowym sklepiku głodne dzieciaki. Przyprowadza je do domu. Jak się okazuje, rodzeństwem nikt się nie zajmuje.

Kasia z Jędrkiem przeprowadzają dziś wizytę kontrolną u podopiecznego fundacji. Pan Zbyszek jest pijany. Błaga jednak, by nikomu o tym nie mówili, ponieważ wtedy straci pomoc, a co za tym idzie - szansę na odzyskanie dzieci. Bergówna lituje się nad mężczyzną.

Najnowsze