Na Wspólnej odc. 3152. Kamil (Kazimierz Mazur), Honorata (Aleksandra Konieczna), Roman (Waldemar Obłoza), Ula (Sherazade Wolff)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3152. Kamil (Kazimierz Mazur), Honorata (Aleksandra Konieczna), Roman (Waldemar Obłoza), Ula (Sherazade Wolff)

Na Wspólnej odc. 3152 - opis, streszczenie: Ula organizuje przyjęcie urodzinowe w mieszkaniu Romana i Honoraty

2021-01-07 15:46

"Na Wspólnej" odcinek 3152 w środę 6.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3152 - opis, streszczenie: Do Beaty przychodzi dawna koleżanka z domu dziecka, Diana. Żali się, że nie stać jej na leczenie synka. Dziewczyna ułożyła plan biznesowy, ale potrzebuje funduszy. Otrzymuje od Beaty kilkanaście tysięcy złotych.

Tymczasem nowy sąsiad, Mirek, pokazuje Pawłowi świat dużych pieniędzy. Wójcikowi imponuje sposób życia mężczyzny.

Przemek znajduje Kubę, będącego pod wpływem narkotyków, i nieprzytomną Paulinę. Zostaje ona zabrana do szpitala. Jak się okazuje, miała wylew, a teraz walczy o życie. Jej ojciec jest roztrzęsiony, obwinia Brzozowskiego o próbę zabicia ukochanej. Załamany chłopak nie chce żyć bez Pauliny.

Operacja ratująca życie Pioruna udaje się. Kamil oznajmia prezesowi klubu, że to przez niego piłkarz prawie umarł.

Po południu odbywa się przyjęcie urodzinowe Uli, zorganizowane w mieszkaniu Romana i Honoraty. Zaskoczona Zuza, która łączy się z bliskimi zdalnie, zauważa na imprezie Karinę.

Hoffer postanawia poważnie porozmawiać z szefową. Król słyszy od niego szokujące słowa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze