Na Wspólnej odc. 3127. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3127. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Sławek (Mariusz Słupiński)

Na Wspólnej odc. 3127 - opis, streszczenie: Daria odmawia wzięcia udziału w kolacji z ojcem i narzeczonym

2020-11-19 16:52

"Na Wspólnej" odcinek 3127 w czwartek 19.11.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3127 streszczenie: Igor postanawia umieścić na pierwszej stronie "Kraju" artykuł o zakładach chemicznych, które trują środowisko. Kiedy odkrywa to naczelny, niemal dostaje drugiego zawału. Chce, żeby Nowak natychmiast zjawił się w szpitalu. Panowie nie zdążają jednak wyjaśnić tej kwestii, ponieważ młody dziennikarz musi wracać do redakcji. Są tam właśnie służby specjalne, konfiskując cały sprzęt.

Sławek odbiera Darię ze szpitala i przywozi do domu. Adam informuje go o zaręczynach. Zaprasza też przyszłego teścia na uroczystą kolację. Dziedzicówna nie ma zamiaru w niej uczestniczyć. Twierdzi, że jest zmęczona. Widząc minę narzeczonego, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Musi przestać oszukiwać wszystkich wokół, a przede wszystkim siebie.

Kornacki przekazuje Frankowi wiadomość od Tosi - dziewczyna nie chce go znać. Berg mu nie wierzy. Od razu jedzie do ukochanej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze