Na Wspólnej odc. 3105 - opis, streszczenie: Michał zaczyna dbać o formę, aby zagrać w filmie

2020-10-13 14:53 opr. jkk
Na Wspólnej 3105: Michał (Robert Kudelski), Bartek (Marcin Bikowski)
Autor: x-news

"Na Wspólnej" odc. 3105. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) we wtorek 13.10. 2020 o godz. 20.15. Daria razem z Dawidem idą na ściankę wspinaczkową. Chłopak wyjaśnia jej, jak bliski jest mu Adam. Podczas ćwiczeń i rozmowy bardzo się do siebie zbliżają.

Dymitr zdradza Tatianie, że była powodem jego przyjazdu do Polski, po czym ją całuje. Następnie umawia się ze Sławkiem i każe mu zerwać kontakt z jego ukochaną.

Dziedzic traci nad sobą panowanie. Tymczasem Weronika opisuje, jak ubrudzona krwią Sabina wybiegła po spotkaniu z mężem. Agnieszka puszcza nagranie z monitoringu założonego w kancelarii. Film okazuje się szokujący. Weronika usiłuje dodzwonić się do Roberta, ale ten nie podnosi słuchawki. Zamiast tego upija się i sięga po psychotropy.

Michał zostaje obudzony przez Bartka, ojca kolegi Ignasia, i nakłoniony do treningu. Jest nim tak wykończony, że nie chce już nigdy więcej pracować nad swoją wagą. Marcin jednak informuje go o szansie zagrania w nowym filmie. Aktor musi jednak mieć znakomitą formę i sylwetkę.

Najnowsze