Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód

Na Wspólnej odc. 3095 - opis, streszczenie: Renata po usunięciu piersi może wyjść ze szpitala

2020-09-23 16:04

"Na Wspólnej" odc. 3095. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) w czwartek 24.09. 2020 o godz. 20.15. Smolny traci cierpliwość. Robi Tymonowi awanturę dotyczącą jego współpracy z Baliszewskim. Dochodzi nawet do bójki. Życiński nie potrafi wybaczyć byłemu przyjacielowi zniewagi. Wieczorem dzwoni do Adriana z informacją, że uwięził Krzysztofa. On, po przyjeździe na miejsce, proponuje, żeby zabić rywala.

Renata jest już po operacji usunięcia piersi. Może opuścić szpital. Sławek próbuje wspierać partnerkę. Parę godzin później Kraszewska odkrywa w kieszeni jego kurtki rękawiczki Tatiany. Dawid mówi Darii, że nie nadaje się do tego, by żyć z Adamem. Weronika przyznaje się Agnieszce, że pozwoliła Robertowi zostać. Zapisał się bowiem na terapię. W rzeczywistości Tadeusiak kompletnie sobie nie radzi na spotkaniach AA. Jakiś czas później, podczas rozprawy, adwokat Wawrzyniaka przedstawia dowody przeczące zeznaniom Sabiny. Co więcej, wskazują one, że to ona była agresorem w tym związku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze