Na Wspólnej odc. 3093. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Renata (Marta Jankowska), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3093. Daria (Patrycja Topajew), Adam (Marcin Rogacewicz), Renata (Marta Jankowska), Sławek (Mariusz Słupiński)

Na Wspólnej odc. 3093 - opis, streszczenie: Daria walczy z ojcem o pieniądze na leczenie mamy

2020-09-22 15:55

"Na Wspólnej" odc. 3093. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) w środę 23.09. 2020 o godz. 20.15. Adam przedstawia Darię swojemu młodszemu bratu. Wbrew oczekiwaniom Namysłowskiego Dawid zdaje się nie przepadać za jego partnerką.

Tymczasem komornik zajmuje pensję Tani, o czym dowiaduje się Dziedzicówna. Pewna, że ojciec postanowi wesprzeć Ukrainkę finansowo, wpada do domu kochanki Sławka i robi jej awanturę.

Baliszewski ma na polecenie Bastiana Brauna natychmiast sprzedać "VIPlotka". Zaraz po tej rozmowie dziękuje Tymonowi za pomoc - kiedy doniósł o podsłuchu w redakcji, obniżył wartość pisma, ułatwiając mu kupno gazety.

Smolny wypytuje ochroniarza z firmy, w której wcześniej pracowała Basia, o kradzież jej laptopa. Zdenerwowany mężczyzna wieczorem nachodzi Krzysztofa.

Honorata wciąż mieszka u syna i Marty. Mikołaj stara się przekonać matkę, żeby wróciła do Romana. Zaprasza ojczyma na rodzinny obiad. Hoffer próbuje za wszelką cenę obłaskawić żonę. Dochodzi jednak do awantury, w dodatku - obu par.

Najnowsze