Na Wspólnej odc. 3089 - opis, streszczenie: Renata podejmuje decyzję o usunięciu piersi

2020-09-15 8:49 opr. jkk
Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3095: Renata po operacji usunięcia piersi dowie się o zdradzie Sławka! Znajdzie dowód

"Na Wspólnej" odc. 3089. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) we wtorek 15.09. 2020 o godz. 20.15.Renata podejmuje decyzję o poddaniu się mastektomii. Będąc już w szpitalu, wpada w panikę. Sławek uspokaja ją dzięki bliskości i czułym słowom.

Wieczorem do Dziedzica przychodzi Tania. Daria postanawia poważnie porozmawiać z Adamem. W odpowiedzi słyszy wstrząsające słowa.

Basia otrzymuje wezwanie do sądu. Baliszewski żąda od niej 200 tysięcy złotych za ujawnienie tajemnic firmy. Tymczasem Adrian informuje Brauna o podsłuchu podłożonym w jego gabinecie przez Krzysztofa. Jest w stanie udowodnić, że Smolny działa na szkodę redakcji.

Paweł próbuje odwieść ojca od włamania do wilii. Niestety, Gustaw nie tylko nie daje się przekonać, ale również z pomocą syna dezaktywuje system alarmowy. Kiedy Wójcikowie otwierają sejf, znajdują w środki dwie obrączki. To jednak nie koniec emocji.

Najnowsze