Na Wspólnej odc. 3075 - opis, streszczenie: Robert wychodzi ze szpitala i znów atakuje rodzinę

2020-05-20 17:09 opr. jkk
	Na Wspólnej odc. 3075. Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3075. Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)

"Na Wspólnej" odc. 3075. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) w środę 20.05.2020 o godz. 20.15 w TVN. Opis, streszczenie: Trwa proces dotyczący tragicznego w skutkach egzaminu pani Broni. Dziś ma zeznawać sama kursantka. Starsza pani, przekonana przez syna adwokata, obciąża winą Wojtka. Słysząc oskarżenia pod adresem klienta, Darek przystępuje do obrony.

Bruno próbuje pomóc Sandrze. Chce razem z Miłką namierzyć dilera Arniego. Tymczasem bandyta szybko orientuje się w sytuacji. Dopada domorosłego detektywa podczas jego kolejnego spotkania z byłą dilerką. Dziewczyna kryje towarzysza, mówiąc, że to klient.

Arni żąda dowodu i zmusza Krawczyka do zażycia kokainy. Pod wpływem narkotyku Bruno trafia z Miłką do łóżka. Wszystko widzi ktoś, kto absolutnie nie powinien być świadkiem podobnego zdarzenia...

Robert opuszcza szpital. W domu czeka go serdeczne powitanie, przygotowane przez Weronikę i dzieci. Później Roztocka spotyka się z Agnieszką. Olszewska ostrzega przyjaciółkę, że musi uważać na Tadeusiaka, który nadal jest alkoholikiem. Jej słowa szybko się sprawdzają. Wieczorem policjant staje się agresywny.

Najnowsze