Na Wspólnej odc. 3027 - opis, streszczenie: Darek dostanie awans!

2020-02-25 0:30 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa), Agnieszka (Katarzyna Walter)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3035. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa), Agnieszka (Katarzyna Walter)

"Na Wspólnej" odc. 3027. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) we wtorek, 25.02.2020, o godz. 20.15 w TVN. Monika próbuje przekonać Przemka, by udał się z nią na bankiet z okazji zakończenia zdjęć do filmu. W trakcie imprezy nagle zaczyna przytulać się do Smolnego, rzekomo chroniąc się przed natarczywym kolegą. Monika wspomina Przemkowi, że była wczoraj w odwiedzinach u Dagmary i natknęła się tam na jej męża. Wiadomość ta wyprowadza chłopaka z równowagi.

Żbik otrzymuje propozycję awansu. Później Darek i Aneta udają się na terapię małżeńską. Psycholog zaleca im wspólny spacer z psem ze schroniska. Małżonkowie przystają na pomysł. Jednak w trakcie zaczynają się kłócić, a zwierzę ostatecznie znika bez śladu. Z Afryki wraca przemęczony i załamany Bruno. Mężczyźnie nie udało się odnaleźć Norberta. Jarek spotyka się z Emi, która jest gotowa już dziś podjąć z nim współpracę. Eliza cieszy się z awansu, bo wiążę się on z wieloma zagranicznymi wyjazdami.

Najnowsze