Na Wspólnej odc. 2941 opis, streszczenie: Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastoletnia Kamila była obiecującą sportsmenką

2019-09-09 14:51 oprac. sz.
Na Wspólnej, odc. 2941. Weronika (Renata Dancewicz)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2941. Weronika (Renata Dancewicz)

"Na Wspólnej'' odcinek 2941 w TVN, w czwartek, 12.09.2019, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2941 streszczenie: Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastoletnia Kamila była obiecującą sportsmenką, a teraz walczy o życie w szpitalu. Razem z Agnieszką jadą odwiedzić ranną. W korytarzu spotykają zdruzgotaną matkę dziewczyny.

Mikołaj spotyka się z kelnerką z klubu go-go, w którym stracił wszystkie oszczędności. Dowiaduje się od niej, że feralnego wieczoru otrzymał pigułkę gwałtu. Roma i Marta cały czas toczą wojnę. Producent ma tego dość. Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastoletnia Kamila była obiecującą sportsmenką, a teraz walczy o życie w szpitalu. Razem z Agnieszką jadą odwiedzić ranną. W korytarzu spotykają zdruzgotaną matkę dziewczyny. Arek powiadamia Igora, że pewien chirurg z Lozanny podejmie się zoperowania Elżbiety, ale zabieg będzie bardzo ryzykowny. Tymczasem bliscy odwracają się od Eli z powodu jej zachowania. Kobieta musi podjąć ważną decyzję.

Najnowsze