Na Wspólnej

Na Wspólnej. Monika zdradzi Damiana Cieślika z Brunem! Wyciekły już zdjęcia ze schadzki w aucie

2023-07-14 14:59

Kto by się spodziewał, że w "Na Wspólnej" Monika Zięba (Sylwia Gliwa) dopuści się zdrady i zapragnie innego mężczyzny niż jej mąż senator, Damian Cieślik (Waldemar Błaszczyk)?! A jednak na planie "Na Wspólnej" już powstają sceny, które dowodzą, że Monika znajdzie to, czego jej brakuje u boku Bruna (Dawid Czupryński). Dopiero co Gliwa potwierdziła, że między Sylwią i Brunem zacznie nieźle iskrzyć w nowych odcinkach jesienią 2023, a już światło dzienne ujrzały zdjęcia zza kulis z tą parą bohaterów w aucie. Musisz je zobaczyć.

Co będzie między Moniką i Brunem w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

Sylwia Gliwa i Dawid Czupryński jako Monika i Bruno z "Na Wspólnej" nigdy razem nie grali, ale już niebawem się to zmieni i wszystko wskazuje na to, że zostaną kochankami. Na planie serialu trwają nagrania do ostatnich odcinków przed dłuższą przerwą wakacyjną. Aktorzy i ekipa realizują właśnie zdjęcia do końcówki obecnego sezonu "Na Wspólnej", którą widzowie zobaczą dopiero późną jesienią albo pod koniec grudnia!

W ostatnim wywiadzie Gliwa ujawniła, że przed Moniką w "Na Wspólnej" emocjonujący etap życia, do którego wkroczy niespodziewanie Bruno. I wygląda na to, że zanosi się na zdradę Moniki, romans, który może wystawić na poważną próbę przyszłość małżeństwa Cieślików. - Mamy z Dawidem Czupryńskim za sobą już pierwszy dzień zdjęciowy, fajnie iskrzy między nami i jestem ciekawa, jak scenarzyści poprowadzą ten wątek - dodała Gliwa. Na dowód na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się ujęciami z samochodowej schadzki Moniki i Bruna! Żona Damiana będzie na niej ubrana w wyjątkowo krótką, kuszącą sukienkę

Burzliwa przeszłość Moniki Zięby w "Na Wspólnej", która nie stroni od konfliktów, nie panuje nad emocjami, jest egoistką i egocentryczką, to dowód na to, że można się spodziewać po niej wszystkiego. Niby jest szczęśliwa z Damianem, ale co będzie jeśli Bruno da jej więcej niż mąż senator, z którym czasami się zwyczajnie nudzi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze