Na Wspólnej

Na Wspólnej. Córka Weroniki w niechcianej ciąży. Ojciec dziecka wystawi Antosię - ZDJĘCIA

2023-03-16 13:53

Ciąża Antosi (Gabriela Jeżółkowska) w "Na Wspólnej" wywróci życie Weroniki (Renata Dancewicz) do góry nogami. Co prawda córka Roztockiej jest już dorosła i nie ma nic niemoralnego w tym, że Antosia będzie miała dziecko. Niestety w ciążę zajdzie w nieodpowiednim chłopakiem, który tylko ją wykorzysta. Romans Antosi z modelem Dawidem (Igor Toporowski) zacznie się w 3593 odcinku "Na Wspólnej" na sesji zdjęciowej w studio Jana (Piotr Czarniecki), który zgodzi się, żeby córka Weroniki została jego asystentką. Namiętna znajomość Antosi i Dawida będzie miała fatalne skutki. Porzucona przez ukochanego młoda kobieta odkryje, że jest w ciąży. To dopiero początek komplikacji.

Ciąża Antosi w "Na Wspólnej" to dopiero początek kłopotów Weroniki. Obwini o to Jana!

Romans Antosi i modela Dawida w "Na Wspólnej" wybuchnie za sprawą Jana Kłódkowskiego, kochanka Weroniki, który pozwoli jej córce pomagać mu podczas sesji zdjęciowej. Jan skorzysta z pomocy Antosi, która znajdzie sposób, żeby rozruszać spiętego Dawida. Efekt będzie taki, że kiedy w 3593 odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek, 21.03.2023, w TVN) Antosia zostanie z nim sam na sam szybko przekroczą granice fotograf-model. Zauroczona Dawidem Antosia będzie przekonana, że on także czuje do niej coś więcej.

Po kilku randkach w "Na Wspólnej" coraz bardziej zaangażowana Antosia odkryje, że Dawid ją wykorzystuje. Będzie się z nią spotykał tylko dla sesji zdjęciowych! Co więcej, wyjdzie na jaw, że uwodzi także inne, naiwne dziewczyny. Nic dziwnego, że Antosia będzie miała złamane serce. Ale najgorsze nadejdzie kiedy w nowych odcinkach "Na Wspólnej" na początku kwietnia córka Weroniki zorientuje się, że jest w ciąży, że spodziewa się dziecka Dawida.

Niestety były kochanek Antosi wyprze się dziecka, nie poczuje się do odpowiedzialności. Weronika wyleje swą złość na Jana, który poznał Antosię z Dawidem. Nad ich związkiem zgromadzą się ciemne chmury. Roztocka jednak nie będzie miała głowy do tego, żeby je rozgonić, bo okaże się, że ciąża Antosi to dopiero początek kłopotów… Pojawi się jednak ktoś, kto okaże się ogromnym wsparciem w dramatycznych chwilach, Lew Nalepa (Przemysław Sadowski).

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Najnowsze