M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Franka w ciąży na procesie Pawła? Szokujące wydarzenia zmienią życie Zduńskich – ZDJĘCIA

W 1722 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) stanie przed sądem, ale rozprawa będzie miała wyjątkowo dramatyczny przebieg. Nie tylko dlatego, że Sowiński (Konrad Jałowiec) będzie łgał "jak z nut", ale Franka (Dominika Kachlik) na sali rozpraw straci przytomność! Żona Pawła będzie starała się wspierać męża do ostatniej sekundy, ale jej organizm nie wytrzyma. Czy Franka będzie już w ciąży w 1722 odcinku "M jak miłość", kiedy zacznie się ważyć przyszłość jej ukochanego męża? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Franka w ciąży, a Paweł w więzieniu? Dramatyczny rozwój wydarzeń Zduńskich!

W 1722 odcinku "M jak miłość" odbędzie się pierwsza rozprawa Pawła przed sądem karnym. Zduński stanie tam oskarżony przez Sowińskiego o napaść i kradzież telefonu. Jak wyszło na jaw w rozmowie bogacza z Marysią (Małgorzata Pieńkowska), drogą komórkę drań po prostu schował i nakłamał organom ścigania, że został okradziony. Wiele wskazuje na to, że to samo kłamstwo będzie powtarzał w sądzie. Czy wspierająca męża Franka będzie już podczas tego "cyrku" w ciąży?

Jak pamiętamy Franka w "M jak miłość" ma już syna Adama, którego urodziła 10 lat temu w USA jako surogatka. Zduńscy starali się o dziecko, ale wyszło na jaw, że Franka choruje na endometriozę, która znacząco utrudnia ponowne poczęcie. Jednak żona Pawła przeszła operację, która miała ten stan zmienić. Czy w momencie, kiedy ważyły się będą losy Zduńskiego przed sądem, okaże się, że ich starania zakończyły się sukcesem?

W 1722 odcinku "M jak miłość" Franka zemdleje na sali rozpraw, a przerażony Paweł zostawi wszystko i pobiegnie ją ratować. Czy w ten dramatyczny sposób Zduński dowie się, że został ojcem? 

Warto obserwować wątek Zduńskich w TVP2 od 1722 odcinka "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1720: Straszliwa rozpacz Marcina po wypadku Szymka! Podła Iza wypnie się na własne dzieci, bo będzie romansowała z Radkiem po nocach – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze