Na Wspólnej

Kamil z Na Wspólnej drastycznie schudł! Kazimierz Mazur ujawnił ile teraz waży i co się z nim dzieje - ZDJĘCIA

2023-08-10 9:21

Kazimierz Mazur, znany jako Kamil z "Na Wspólnej", przerwał milczenie na temat swojego wyglądu, zmiany jaka w nim zaszła i tego, że w ostatnich miesiącach tak bardzo schudł. Portale plotkarskie od jakiegoś czasu donoszą o tym, że Mazur dosłownie znika w oczach, że dzieje się z nim coś niepokojącego. Utratę wagi aktora z "Na Wspólnej" łączą nawet ze śmiercią jego ojca, Kazimierza Mazura seniora, który zmarł we wrześniu ubiegłego roku. Prawda okazuje się jednak inna, co potwierdził sam serialowy Kamil Hoffer. Zobaczcie ZDJĘCIA jak teraz wygląda Mazur, który stracił kilkanaście kilogramów.

Wygląd znanego z "Na Wspólnej" Kazimierza Mazura zaniepokoił fanów

Dlaczego grający Kamila w "Na Wspólnej" Kazimierz Mazur wygląda tak mizernie? Widzowie, którzy śledzą jego wątek w serialu od niedawna przecierają oczy ze zdumienia, że 39-letni aktor tak bardzo schudł. Zmiana w wyglądzie Mazura jest widoczna nie tylko na ekranie, gdzie emitowane są obecnie odcinki "Na Wspólnej" nakręcone wczesną wiosną, ale także na profilu aktora na Instagramie.

Przez ponad pół rocznej przerwie Mazur zamieścił swoje aktualne zdjęcia na portalu społecznościowym i od razu stało się jasne, że utrata wagi, którą widać tak wyraźnie w "Na Wspólnej" postępuje. Z czym się wiążą tak radykalna metamorfoza Mazura? Na początku września 2022 roku w wieku 74 lat po długiej chorobie zmarł jego ojciec, Kazimierz Mazur senior. Mimo, że ekranowy Kamil z "Na Wspólnej" nigdy w żadnym wywiadzie nie mówił o tym jak bardzo śmierć ojca wpłynęła na jego życie, to pojawiły się plotki, że nie pozbierał się po odejściu tak bliskiej osoby i stąd niepokojące zmiany w jego wyglądzie.

Wreszcie Kazimierz Mazur zabrał głos i uciął wszelkie spekulacje na temat drastycznego chudnięcia, łączenia utraty wagi ze śmiercią jego ojca. Po powrocie na Instagram aktor z "Na Wspólnej" wyjaśnił wszystkim skąd tak duża zmiana w jego wyglądzie. Okazuje się, że przeszedł na dietę i rozpoczął intensywne treningi po okiem trenera. Dzięki temu w ciągu kilku miesięcy bardzo schudł. "14 kg w dół codzienne treningi z Panem Japończykiem" - napisał Mazur.

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze