Gwiazda Na Wspólnej podzieliła się swoim szczęściem. Tego o dzieciach Anny Guzik nikt nie wiedział - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gwiazda Na Wspólnej podzieliła się swoim szczęściem. Tego o dzieciach Anny Guzik nikt nie wiedział - ZDJĘCIA

Gwiazda Na Wspólnej podzieliła się swoim szczęściem. Tego o dzieciach Anny Guzik nikt nie wiedział - ZDJĘCIA

2021-07-08 16:37

Anna Guzik, znana z roli Żanety w "Na Wspólnej" od ośmiu lat jest szczęśliwą żoną Wojecha Tylki, instruktora jazdy na snowboardzie, z którym ma trzy córki. 5-letnie bliźniaczki Nina i Basia oraz 4-letnia Bogna pozwoliły aktorce z "Na Wspólnej" spełnić marzenie o dużej rodzinie. Choć przyznaje, że nie jest łatwo być pracującą matką trójki dzieci, to nigdy dla kariery nie zrezygnowałby z rodziny. A teraz Anna Guzik podzieliła się ze wszystkimi radosną nowiną dotyczącą jej dzieci. Córki gwiazdy "Na Wspólnej" rosną jak na drożdżach, ale do tej pory Guzik nie mówiła o tym głośno. Poznajcie szczegóły!

Rodzina Anny Guzik, gwiazdy "Na Wspólnej" ma powody do radości

Anna Guzik, uwielbiana przez widzów Żaneta z "Na Wspólnej" jest jedną z nielicznych aktorek, która nie ma żadnych oporów, by pokazywać na Instagramie swoje prywatne życie. Rodzina jest dla gwiazdy "Na Wspólnej" najważniejsza, więc nie widzi żadnych przeszkód, żeby wszyscy widzieli jak spędza czas z córkami, jak wyglądają jej dzieci. Na profilu Guzik nie brakuje cudownych rodzinnych ujęć ze wspólnych wyjazdów na wakacje i wycieczki, z zabaw w domu w Bielsku-Białej. To tam razem z mężem Wojciechem Tylką ma swoje miejsce na ziemi, tam wychowuje córki, choć na stałe pracuje w Warszawie na planie "Na Wspólnej".

Nie przegap: Tak mieszka ulubiona rodzina z M jak miłość. Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy stworzyli dla córek wyjątkowy dom - ZDJĘCIA

Mimo, że od ślubu aktorki z "Na Wspólnej" z instruktorem jazdy na snowboardzie minęło już osiem lat, to para nadal znajduje czas na randki tylko we dwoje. Mają wspólne pasje i kochają sport, więc tworzą energetyczny sport. I tak też wychowują córki, 5-letnie bliźniaczki Ninę i Basię oraz 4-letnią Bognę. Dopiero teraz Anna Guzik w wywiadzie wyznała, że wszystkie trzy dziewczynki bardzo się od siebie różnią.

- Córki bardzo aktywnie spędzają czas, choć każda w inny sposób. Chcemy je nauczyć wypoczynku na łonie przyrody. A zapędy artystyczne po mamie? Są raczej nieśmiałe. Ja w ich wieku już pchałam się na scenę - powiedziała serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" w wywiadzie dla "Na żywo".

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Przy okazji gwiazda "Na Wspólnej" podzieliła się swoim szczęściem, bo przetrwała z rodziną w domu trudny czas związany z pandemią. Bo byli wszyscy razem non stop, a córkom trzeba było jakoś urozmaicić pobyt w domu, z dala od rówieśników z przedszkola. Jak zawsze wsparciem dla Guzik był jej mąż Wojciech, który świetnie sobie radzi z córkami i obowiązkami domowymi.

- Niektóre związki tego nie przetrwały... My wypracowaliśmy sobie metody radzenia ze stresem. Dużo ćwiczyliśmy, spędzaliśmy czas z dziećmi i oczywiście oglądaliśmy Netfliksa - wyznała aktorka z "Na Wspólnej". Dodała też, że choć dziewczynki są już duże, to łączy je bardzo silna więź z rodzicami. Zdarza się, że w nocy wskakują cała trójką do małżeńskiego łóżka Anny i Wojciecha.

- Noce wciąż mamy chodzone. No i faktycznie bardzo lubią spać razem z nami - zwierzyła się Guzik.

Zobaczcie w naszej GALERII wyjątkowe ZDJĘCIA Anny Guzik z rodziną >>>>

Najnowsze