Finał "Na Wspólnej". W ostatnim odcinku w rodzinie Ziębów rozegra się prawdziwy dramat!

2020-05-22 15:58 AHN
Na wspólnej. Dylemat kochanków
Autor: Materiały prasowe Na wspólnej

Przed nami już ostatnie odcinki "Na Wspólnej" przed wakacyjną przerwą. Finałowy odcinek (3080) przyniesie dramatyczne wieści. Okaże się bowiem, że małżeńskie kłopoty najstarszej córki Ziębów to nie jedyny dramat, który rozgrywa się teraz w życiu Renaty (Marta Jankowska). Czy mąż porzuci ją, wiedząc, że jest śmiertelnie chora?

Wiele wskazuje na to, że to już koniec małżeństwa Dziedziców z serialu „Na Wspólnej”. Czy tragiczna diagnoza, którą usłysz Renata uratuje ich związek?

Romans Sławka (Mariusz Słupiński) i Tatiany (Olha Bosova) rozwija się w coraz szybszym tempie. Policjant zdaje sobie jednak sprawę, że nie może dłużej oszukiwać żony i musi wreszcie wybrać między żoną a kochanką. Dla zauroczonego piękną Ukrainką mężczyzny decyzja jest prosta – pragnie ułożyć sobie życie na nowo u boku Tatiany.

W końcu zbierze się na odwagę, by poinformować Renatę o swojej decyzji, nie zdając sobie sprawy, że w życiu jego żony rozgrywa się jeszcze jeden dramat. Nim Sławek zdąży przyznać się do romansu, żona wyzna ze łzami w oczach, że choruje na raka piersi. Szokująca wiadomość zaskoczy Dziedzica, ale ostatecznie mężczyzna zdecyduje się pozostać przy żonie i wspierać ją w chorobie, a prawdę o swoim romansie zachowa dla siebie. Jak na jego decyzję zareaguje kochanka?

Emisja w TV:
Na Wspólnej
Poniedziałek-czwartek 20.15 TVN

Najnowsze