Na Wspólnej

Aktorzy żegnają Na Wspólnej. Zapadła decyzja co z kolejnymi odcinkami - ZDJĘCIA

2023-07-14 10:38

Aktorzy powoli żegnają się z uwielbianym serialem TVN. Aleksandra Konieczna, która od lat wciela się w postać Honoraty Leśniewskiej, zamieściła na swoim Instagramie pożegnalne zdjęcie z ekipą, gdzie zaznaczyła, że koniec sezonu w "Na Wspólnej" zbliża się nieubłaganie. Słowa aktorki oficjalnie potwierdziła produkcja, która przy okazji zabrała głos w sprawie emisji dalszych odcinków. Czy "Na Wspólnej" będzie wciąż emitowane w wakacje?! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Koniec sezonu "Na Wspólnej"! Czy będą emitowane nowe odcinki w wakacje?!

Finał sezonu "Na Wspólnej" zbliża się wielkimi krokami, a aktorzy nagrywają właśnie ostatnie sceny. Oczywiście, widzowie wciąż mogą oglądać nowe odcinki uwielbianego serialu TVN, który zdecydowanie wyróżnia się tym na tle konkurencji, gdyż hitowe produkcje TVP2 - "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Na sygnale" są emitowane wyłącznie do czerwca, a niekiedy nawet końca maja tak jak było to w 2023 roku. Jednak gdy koniec sezonu "Na Wspólnej" zbliża się nieubłaganie, to pozostaje pytanie, co z dalszymi odcinkami serialu w wakacje? Czyżby tu też na widzów czekała przerwa?

Aleksandra Konieczna pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie wspólnym zdjęciem Honoraty z ikonami "Na Wspólnej" Marią (Bożena Dykiel), Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz), Heleną (Małgorzata Peczyńska), jak również bohaterami, którzy dołączyli stosunkowo niedawno jak listonosz Zbigniew Sokół (Wiesław Cichy) i sąsiadką Wagnerowa (Katarzyna Ankudowicz). Aktorka ogłosiła zbliżający się koniec sezonu "Na Wspólnej" i w imieniu swoich koleżanek i kolegów z planu pożegnała się z widzami w osobnym poście na Instagramie. A przy okazji zdradziła, ile potrwa ich przerwa!

- Powoli kończymy sezon - napisała na swojej relacji Aleksandra Konieczna, a następnie zamieściła szersze pożegnanie i podziękowanie już jako post na Instagramie - Powoli kończymy sezon. W upale. W wielogłosie. Bo jesteśmy aktorami-potworami. Ale, jak we włoskiej rodzinie, lubimy się i kłócimy na przemian. Czasem staję z boku i patrzę z zachwytem. Przed nami miesiąc wakacji. Całujemy gorąco, gorąco, uff jeszcze goręcej wiernych fanów @nawspolnej_tvn i w ogóle WSZYSTKICH NAS. Mimo inflacji, wojny, upału, najsurowszej w Europie ustawy aborcyjnej @strajk_kobiet @strajk.kobiet, zastosujmy mądrość relaxu i radości.😁💃💃🚴‍♀️🏄💐🍀🍒🍬🍭🏝🌞🌞🌞🌈🎉🎈🎺📽🎥 @nawspolnej_tvn #marcingłowacki #mieciuhryniewicz #bożenadykiel #wiesiucichy @ankudowiczkasia #małgosiapeczyńska #seriale @tvn_seriale #holiday #relax #balance #harmony #sun #actors #actore #actorslife.

Relację aktorki podchwycił oficjalny profil "Na Wspólnej" na Instagramie, który potwierdził słowa serialowej Honoraty, a przy okazji zabrał głos w sprawie dalszych odcinków. Wszystkich fanów uwielbianego serialu TVN uspokajamy, gdyż koniec sezonu nie wpłynie na emisję kolejnych odcinków, które fani będą mogli oglądać przez całe wakacje! A będzie działo się w nich sporo i emocji na pewno nie zabraknie! Tak jak "Na Wspólnej", które niezmiennie będzie emitowane także w czasie wakacyjnej przerwy na planie!

- Chwila oddechu dla aktorów i ekipy, ale premierowe odcinki zostają na całe wakacje 😊🌹 - wyjaśniła produkcja na swojej relacji na Instagramie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze