Na sygnale po wakacjach 2019. Martyna w ciąży. Kuba domyśli się,że to jego dziecko

2019-08-05 14:20 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)

Ciąża Martyny (Monika Mazur) z "Na sygnale" to będzie zaskoczeniem nie tylko dla Kubickiej, ale także dla jej świeżo poślubionego męża Piotra (Dariusz Wieteska)! W 239 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 Martyna zemdleje w pracy, a kiedy zrobi test ciążowy upewni się, że zostanie matką. Pechowo świadkiem tej sceny będzie Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt), który podstępem zaciągnął ją do łóżka. Od razu domyśli się, że jest ojcem dziecka Martyny.

"Na sygnale" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 11.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Czy podczas szalonej imprezy w "Na sygnale" Martyna zdradziła Piotra z Kubą? Ratowniczka z Leśnej Góry obudzi się w łóżku ze Szczęsnym, ale nie będzie pamiętała czy coś między nimi zaszło. Kuba wmówi jej, że uprawiali seks. Choć Martyna nie uwierzy jego słowom, to poczuje się wykorzystana przez przebiegłego kolegę z pracy. Nawet nie będzie podejrzewała, że ta noc może mieć bardzo przykre dla niej skutki...

Nie przegap: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA

Strach, który opanuje Martynę po tych słowach skłoni ją do przyznania się mężowi, że spędziła noc z Kubą. Piotr będzie jednak pewny, że ukochany nie dopuściła się zdrady. - Nawet po pijaku byś go nie chciała - stwierdzi Strzelecki.

Jakby tego było mało, w 239 odcinku "Na sygnale" Martyna zauważy u siebie niepokojące objawy. Zemdleje w pracy, a Piotr domyśli się, że jego żona może być w ciąży. Kubicka jednak zaprzeczy. Żeby rozwiać swoje wątpliwości zrobi jednak test ciążowy, który da wynik pozytywny. O tym już jednak nie wspomni mężowi.

Dziwne zachowanie Martyny nie umknie uwadze Kuby, który zacznie ją coraz bardziej dręczyć. Zauważy bowiem, że nie panuje nad emocjami. - Poranne mdłości też masz? Chyba mam prawo wiedzieć... - zażartuje Szczęsny. Wściekła Martyna od razu wybuchnie. - Nie masz do mnie żadnego prawa! - krzyknie. Jej ostra reakcja sprawi, że w 239 odcinku "Na sygnale" Kuba zacznie podejrzewać, że to on jest ojcem dziecka Martyny.

Najnowsze