Na sygnale odcinek 287 - opis, streszczenie: Anna zostaje bohaterką akcji z porywaczem nastolatki

2021-01-27 16:00 opr. jkk
Na sygnale, odc. 287: Anna (Lea Oleksiak), porywacz (Mariusz Krzemiński)
Autor: Artrama

"Na sygnale" odcinek 287 "Mama na śmieciarce" w TVP2 w środę, 27.01.2021, o godz. 21.50. "Na sygnale" odcinek 287 streszczenie: Relacje między Wiktorem i Anną wciąż są chłodne, co nie umyka uwadze kolegów.

Podczas dyżuru doktor Reiter jedzie ze swoją ekipą do nastolatki, która skarży się na ból brzucha. Odkrywa, że dziewczyna symuluje. Nowy domyśla się jednak, że pacjentka ma kłopoty.

Nagle w obecności ratowników próbuje ona popełnić samobójstwo, połykając kapsułki do prania. Okazuje się, że mężczyzna, który podał się za jej ojca, jest w rzeczywistości porywaczem. Napastnik wyciąga broń i nie pozwala zabrać swojej ofiary do szpitala. Anna proponuje, że zostanie, jeśli mężczyzna wypuści pozostałych.

Basia wraca do ośrodka, w którym przebywa Adam. Podaje się za pacjentkę, by się z nim zobaczyć. On jednak prosi, by żona o nim zapomniała. Podczas kolejnej akcji ratowniczka poznaje sympatycznego policjanta Szymona, który zaprasza ją na kawę.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze