Na sygnale, odcinek 273: Ślub Zosi i Tomka na łożu śmierci. Umrze kiedy zostaną małżeństwem - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na sygnale, odcinek 273: Ślub Zosi i Tomka na łożu śmierci. Umrze kiedy zostaną małżeństwem - ZDJĘCIA

Na sygnale, odcinek 273: Ślub Zosi i Tomka na łożu śmierci. Umrze kiedy zostaną małżeństwem - WIDEO

2020-09-30 19:16

Zosia (Edyta Bełza) i Tomek (Hubert Matysiak) z "Na sygnale" wezmą ślub w 273 odcinku! Po dramatycznych wydarzeniach w kościele, podczas których Tomek stracił przytomność od razu trafi do szpitala w Leśnej Górze. Tam rozpocznie się walka o śmiertelnie chorego ukochanego Zosi. Niestety Tomek w 273 odcinku "Na sygnale" odzyska przytomność tylko na krótką chwilę. Mimo to Zosia zdecyduje się na ślub... Tylko ona złoży małżeńską przysięgę umierającemu Tomkowi. W tym czasie ślub wezmą też Wiktor Banach (Wojciech Kuliński) i Anna Reiter (Lea Oleksiak). Zobaczcie scenę z "Na sygnale"!

"Na sygnale" odcinek 273 - środa, 30.09.2020, o godz. 21.55 w TVP2

Ślub Zosi i Tomka w "Na sygnale" w kościele skończy się wstrząsającą walką o życie pana młoda. Ukochany Zosi nie zdąży powiedzieć "tak" przed ołtarzem, bo straci przytomność. Od dawna chory na guza mózgu strażak wiedział, że nie zostało mu zbyt wiele czasu. Odwołał nawet ślub, ale Zosia i tak postanowiła zostać jego żoną. Świadoma tego, że śmierć rozłączy ich szybciej niż oboje myśleli.

Nie przegap: Na sygnale. Monika Mazur po porodzie zagra z własnym synem? Martyna też urodzi!

W 273 odcinku "Na sygnale" umierający Tomek trafi na nowo do szpitala. A po badaniach panna młoda spotka się z jego rodzicami i przekaże im kolejne złe wiadomości. Poczuje, że rozpada jej się cały świat, a marzenie o ślubie legnie w gruzach. - Lekarz prowadzący uznał, że pacjent… że Tomek nie kwalifikuje się do dalszej resuscytacji. Jeśli znów dojdzie do zatrzymania krążenia nie będziemy mogli udzielić mu pomocy. Będziemy musieli pozwolić mu odejść. Tak mi przykro... Nie wiem, co robić!- Po prostu z nim bądź... Jak do tej pory - odpowiedzą zrozpaczeni rodzice Tomka. - Wiemy, że z tobą jest w dobrych rękach...

Tymczasem Wiktor, który w 273 odcinku "Na sygnale" także będzie chciał wziąć ślub z Anną wyzna przyszłej żonie, że po raz pierwszy w życiu nie wie, jaką powinien podjąć decyzję…- Mógłbym pomóc... I to jest właśnie najgorsze. Mogę przywrócić mu na jakiś czas świadomość... Sprawić, że ślub się odbędzie. Tutaj, zaraz…- Ale zastanawiasz się…- …czy mi wolno. Nie chodzi o przepisy... Wiesz, co mam na myśli? Myślę o Zosi... Dla niej chciałbym go ożywić. Na tą jedną chwilę... Żeby była szczęśliwa. A to, co potem… No właśnie: co będzie „potem”?

Niestety Tomek  w 273 odcinku "Na sygnale" już się nie obudzi. Odzyska przytomność dosłownie na krótką chwilę. I zobaczy czuwającą przy nim Zosię. Oboje będą wiedzieli, że nie mogą zwlekać ze ślubem. Ksiądz Łukasz będzie gotowy w każdej chwili przyjąć od młodych przysięgę. Niebawem chory pan młody znów traci świadomość. Lekarze jednak się nie poddadzą. Wiktor i jego koledzy rozpoczną kolejną walkę, by spełnić ostatnie marzenie Tomka i Zosi.

Cud się jednak nie zdarzy... Zosia weźmie ślub z ukochanym w 273 odcinku "Na sygnale", ale tylko ona złoży przysięgę. Tylko z jej ust padną słowa "I nie opuszczę się aż do śmierci...". Zaraz potem Tomek umrze w jej ramionach.

Na sygnale odc. 273. Zosia (Edyta Bełza), Tomek (Hubert Matysiak)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 273. Zosia (Edyta Bełza), Tomek (Hubert Matysiak)
Na sygnale odc. 273. Zosia (Edyta Bełza)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 273. Zosia (Edyta Bełza)
Na sygnale odc. 273. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 273. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Na sygnale odc. 273. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)

i

Autor: Artrama Na sygnale odc. 273. Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak)
Najnowsze