Na sygnale odcinek 257 - opis, streszczenie: Tabletka na wszystko

2020-02-05 0:17 oprac. sz.
Na sygnale odc. 244. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 244. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

"Na sygnale" odcinek 257 "Tabletka na wszystko" w TVP2 w środę, 5.02.2020, o godz. 21.55. "Na sygnale" odcinek 257 streszczenie. Ojciec Martyny prosi Piotra o spotkanie. Chce naprawić rodzinne relacje. Strzelecki wyznaje jednak Wiktorowi, że nie ma ochoty na lancz z teściem, za którym nie przepada.

Za namową żony postanawia jednak przyjąć zaproszenie. Okazuje się, że Kubicki ma w tym swój cel. Próbuje namówić zięcia, by pomyślał o przyszłości najbliższych i zmienił pracę. Doktor Góra odkrywa, że Lidka nadal opiekuje się Robertem, swoim dawnym ukochanym, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Nie podoba mu się ta sytuacja. Coraz bardziej niepokoi się o dziewczynę. Artur próbuje również uratować chłopca, u którego podejrzewa sepsę. Banach zaś śpieszy na pomoc prostytutce, która nagle zasłabła w parku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze