Gwiazda Na sygnale po ślubie. Wzruszające wyznanie Moniki Mazur. Podziękowała mężowi!

2019-07-30 12:19 Ag
Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 232. Martyna (Monika Mazur)

Ślub aktorki z "Na sygnale" był wielkim wydarzeniem towarzyskim. Na ślubie Moniki Mazur i jej narzeczonego Tomasza Chrapusty nie brakowało znanych osób, zwłaszcza aktorek znanych z innych seriali. Dopiero gdy emocje nieco opadły serialowa Martyna z "Na sygnale" umieściła wzruszający wpis na Instagramie, w którym w pięknych słowach podziękowała mężowi. Zobaczcie co napisała Monika Mazur tuż po ślubie.

Szczegóły ślubu Moniki Mazur i Tomasz Chrapusty

Monika Mazur, znana jako Martyna z "Na sygnale" wyszła za mąż w sobotę, 27.07.2019, we Wrocławiu. Po siedmiu latach związku poślubiła swojego ukochanego, także aktora, ale zarazem reżysera Tomasza Chrapustę. Na ślubie i weselu było wielu znanych gości (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Panna młoda miała na sobie piękna, białą suknię ślubną z koronki i tiulu, którą zaprojektował Maciej Domański. Z relacji gości na ślubie gwiazdy "Na sygnale" na Instagramie wynika, że zabawa na weselu trwała do białego rana. Dopiero dwa dni po ślubie Monika Mazur pochwaliła się na swoim profilu na portalu społecznościowym pierwszym oficjalnym zdjęciem. Przy okazji umieściła wpis, w którym podziękowała swojemu mężowi.

"Siódmą rocznicę naszego związku postanowiliśmy świętować „troszkę” huczniej niż poprzednie 😉. To był absolutnie najpięknieszy dzień w moim życiu, a ja jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa! 👰🏽♥️🤵🏼 Dziękuję MĘŻU" - napisała Monika Mazur. Pod postem znów posypały się gratulacje dla aktorki z "Na sygnale" i jej męża!

Najnowsze