"Prawo Agaty" 4 sezon. Latoszek z "Na dobre i na złe" gwałcicielem i seksoholikiem

2013-10-01 14:15 Ag

Bartosz Opania i Dominika Ostałowska małżeństwem z problemami na samych szczytach władzy w 4 sezonie "Prawa Agaty". Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) w 5 odcinku 4 sezonu "Prawa Agaty" prowadzi sprawę Andrzeja Króla (Bartosz Opania), męża minister Barbary Król (Dominika Ostałowska), który został oskarżony o gwałt na młodej kobiecie. Podczas procesu wychodzi na jaw, że serialowy Witek Latoszek z "Na dobre i na złe" jest seksoholikiem.

"Prawo Agaty" 4 sezon odcinek 5 - wtorek, 1.10.2013, o godz. 21.30 w TVN

Agata Przybysz wplątana w aferę polityczną z mężem minister, która cieszy się poparciem wyborców! W 5 odcinku 4 serii "Prawa Agaty" meceans Przybysz prowadzi głośną sprawę ekonomisty Andrzeja Króla oskarżonego o brutalny gwałt na młodej kobiecie.

Sytuacja zmusza mecenas Przybysz do lawirowania pomiędzy mediami a żoną klienta. Minister Barbara Król wszelkimi możliwymi sposobami nie chce dopuścić do tego, by przez problemy z mężem została odsunięta od władzy.

Przeczytaj koniecznie: "Prawo Agaty" 4 sezon. Marek Dębski ukrywa rodzinną tajemnicę

Chociaż prokurator (Mateusz Janicki) dysponuje nagraniem sceny gwałtu, to klient Agaty Przybysz utrzymuje jednak, że jest niewinny. Film, który prokuartor uznaje za główny dowód w sprawie według niego nie oznacza, że doszło do gwałtu. - Zdziwiłaby się pani co niektóre kobiety lubią - tłumaczy się prawniczce.

Zarówno mąż jak i pani minister są zdania, że padli ofiarami spisku. - Moi przeciwnicy są sprytni. Przekupili tę dziewczynę, a pani rolą jest dbać o PR sprawy. To jest sprawa polityczna. Jeżeli Andrzej zostanie skazany, dowie się pani, co znaczy nieprzychylność mediów - ostrzega ją Barbara Król.

- Sprawa mojego rozporka, stała się sprawą wagi państowej. Ta dziewczyna nie poszła do prokuratury. Prokurator dostał te nagrania i odnalazł ją. Skąd? Nie wiem. Jak zmusił ją do składania zeznań? Też nie wiem. Następną noc też z nią byłem. Przyszła do mojego biura, przywiązała mnie do fotela zgodnie z góry zaplanowanym scenariuszem. Takie zabawy dla dorosłych. Powiedzmy, że ją zgwałciłem... Czy przyszłaby drugi raz? - wyjaśnia podczas szczerej rozmowy z Agatą.

Patrz też: "Prawo Agaty". Paulina Chruściel klientką Dębskiego. Powrót Ludmiły z "Na dobre i na złe"

Barbara Król daje prawniczce jasno do zrozumienia, że do to ona musi rezprezentować ich w kontaktach z mediami.  - Proszę o przygotowanie przemowy, w której przyznajemy się do romansów i seksoholizmu męża. Pani meceans wygłosi oświadczenie. Mój mąż jest ekonomistą, a nie politykiem. Powinien unikać mediów.

Prawda o gwałcie okazuje się zupełnie inna niż wynika z relacji przedstawionej przez prokuraturę. W intrygę wymierzoną przeciwko minister jest zamieszany jej bliski doradca, który chciał w ten sposób wpłynąć na Barbarę Król, by rzuciła niewiernego męża.

Zobacz: Co nowego w 4 sezonie "Prawa Agaty" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej  o serialach? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 9410 request.path %}