Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 887: Poważna choroba Kubusia! Radwan i lekarze z Leśnej Góry stoczą walkę o życie ocalonego syna - ZDJĘCIA

2023-08-30 20:43

W 887 odcinku "Na dobre i na złe", pierwszym po wakacjach, koszmar Radwana (Mateusz Damięcki) wcale się nie skończy. Krzysiek odzyska uprowadzonego Kubusia (Wiktor Trojan), jednak synek po odurzeniu lekami przez Żanetę (Oliwia Adamowicz) i Alka (Szymon Wróblewski) będzie wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej i trafi do Leśnej Góry. W 887 odcinku "Na dobre i na złe" nowego sezonu okaże się, że Kubuś będzie miał poważne problemy, a lekarze rozpoczną dramatyczną walkę o jego życie! Czy uda im się uratować syna Radwana? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 887 - środa, 30.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Horror Radwana w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami wcale nie dobiegnie końca. Na szczęście, Krzyśkowi uda się odzyskać Kubusia, którego Żaneta i Alek przez pomyłkę porwą zamiast Patryka (Szymon Wiśniewski), syna Jacka Marcinkowskiego (Mateusz Rusin) i nowego kochanka Aśki (Monika Kaleńska), ale za to jakim kosztem! Porywacze zażądają od Krzyśka aż milion złotych okupu za synka i dadzą mu jasno do zrozumienia, że ma o niczym nie informować policji, gdyż w przeciwnym razie chłopiec zginie!

Oczywiście, Radwan posłucha porywaczy i nie zgłosi porwania tylko sam zacznie organizować pieniądze, które pożyczy od wszystkich lekarzy z Leśnej Góry i okolicznych banków. Jednak to wciąż będzie za mało, ale wtedy w 885 odcinku "Na dobre i na złe" z pomocą przyjdzie mu Jacek! Ale nie będzie ona bezinteresowna!

W 885 odcinku "Na dobre i na złe" załamany Krzysiek w końcu przyzna się Aśce, że Kubuś został porwany! Oczywiście, Gawryło wpadnie w szał, że poinformował ją o tym tak późno i natychmiast będzie chciała zgłosić sprawę na policję, ale Radwan, mając w pamięci groźby porywaczy, jej na to nie pozwoli. Tyle, że Aśka postawi na swoim i zaalarmuje o wszystkim funkcjonariuszy, którzy namierzą lokalizację telefonu chłopca, ale na miejscu nie odnajdą ani jego, ani porywaczy. Wtedy w 885 odcinku "Na dobre i na złe" Jacek spotka się z Krzyśkiem za plecami swojej kochanki, przekaże mu milion złotych i obieca pomóc załatwić sprawę bez udziału policji. Oczywiście, Radwan przystanie na jego warunki, ale wówczas jeszcze nie będzie świadomy, dlaczego Marcinkowskiemu tak na tym zależy!

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Krzysiek poinformuje porywaczy, że zebrał już pieniądze na okup i umówi się z nimi na wymianę. Radwan stawi się w umówionym miejscu, ale po drodze u Żanety i Alka przydarzą się komplikacje. Wszystko przez to, że Kubuś wykorzysta ich nieuwagę i zdecyduje się uciec do pobliskiego lasu, ale porywacze szybko go znajdą i staną się wobec niego jeszcze bardziej agresywni.

Co więcej, para odurzy chłopca lekami, po których syn Radwana przestanie wykazywać jakiekolwiek funkcje życiowe! To sprawi, że Żaneta i Alek po odebraniu pieniędzy będą chcieli zabić Krzyśka! Jednak Radwan na to nie pozwoli, rzuci się do walki z Alkiem i finalnie to on zabije porywacza Kubusia i odzyska nieprzytomnego syna! W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej okaże się, że chłopiec nabawił się odmy płuc, a finalnie doszło do sepsy! Wówczas lekarze stoczą dramatyczną walkę o jego życie! Czy uda im się uratować syna Radwana? Tego dowiemy się  już w nowym sezonie!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze