Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Wielki sukces Lucyny Sikorki! Matka Hani spełni największe marzenie - ZDJĘCIA

2023-06-02 13:28

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna (Anna Samusionek) skończy pisać książkę, opartą na burzliwym życiu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki), która cieszyła się uznaniem wśród Halinki i innych pielęgniarek z Leśnej Góry. To sprawi, że Sikorka postanowi pójść za ciosem i wyda swoją autorką powieść "Kłamstwa miłości". Czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej dzieło Lucyny odniesie sukces, a matka Hani stanie się sławna? Zdania w tej kwestii są podzielone! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Lucyna wyda swoją pierwszą autorską książkę w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! Zostanie gwiazdą?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna pójdzie za ciosem i skończy pisać swoją autorską książkę, przy pisaniu której wzorowała się na burzliwym związku Hani i Michała, a następnie ich rozstaniu. Oczywiście, Sikorka nie podała prawdziwych imion uwielbianych matołków tylko nadała im pseudonimy, ale nietrudno było się domyślić, że chodzi właśnie o losy jej córki i Wilczewskiego, które od razu zaintrygowały pracowników szpitala. Pierwszą recenzentką dzieła Lucyny stała się Halinka, której tak spodobała się praca przyjaciółki, że podzieliła się nią z innymi pielęgniarkami, a te również były pod wrażeniem umiejętności pisarskich Sikorki. I właśnie to sprawi, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej autorskie dzieło matki Hani będzie gotowe!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Sikorka wyda swoją pierwszą książkę, którą zatytułuje "Kłamstwa Miłości", czym już oficjalnie pochwaliła się Anna Samusionek na swoim Instagramie. Aktorka pokazała fanom oprawione dzieło swojej bohaterki i podpisała je w dość tajemniczy sposób...

- PISAĆ KAŻDY MOŻE TROCHĘ, LEPIEJ LUB TROCHĘ GORZEJ...A jak wyszło Lucynce dowiecie się już po wakacjach oglądając @nadobreinazle.official. Dobrej środy 🤗 - skomentowała Anna Samusionek pod zdjęciem swojego autorskiego dzieła.

Oczywiście, Lucyna nie zdradziła, czy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej jej autorska książka osiągnie światowy sukces, jednak już samo jej napisanie, a tym bardziej wydanie będzie dla matki Hani ogromnym osiągnięciem!

- Lucy bardziej to robi dla siebie. I ona ma taką tendencję troszkę do życia w tym własnym świecie wyobrażonym... Tak sobie sama wymyśla te role i nadaje sobie wyższą rangę i temu, co robi, więc to co się będzie działo z jej książką nie ma większego znaczenia, bo w jej odczuciu ona i tak odnosi sukces - przyznaje aktorka w "Kulisach Na dobre i na złe".

Oczywiście, w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach matka Hani będzie marzyła o wielkiej karierze i licznych nagrodach, ale czy tak rzeczywiście się stanie? Główni bohaterowie mają w tej kwestii podzielone zdania, ale jak będzie naprawdę, to dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej!

- Myślę, że Lucyna ma zadatki. Jest osobą o ciekawej historii bajkopisarstwa takiego na życie i opowiadania bzdur i kłamstw, więc może się to uda, ze dzięki temu będzie pisać ciekawe książki - ocenia Mateusz Janicki w "Kulisach Na dobre i na złe".

- Hania jakiejś wielkiej kariery pisarskiej raczej jej nie wróży, ale szanuje to, że mama zajmuje się czymś może bardziej ambitnym niż plotkowaniem w bufecie szpitalnym - przyznaje Marta Żmuda Trzebiatowska w "Kulisach Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze