Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Wypadek Oliwii. Skrzywdzi ją nowy salowy!

2019-07-21 8:58 sz
Na dobre i na złe odcinek 708. Oliwia (Marta Bryła)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odcinek 708. Oliwia (Marta Bryła)

Oliwia (Marta Bryła) z "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 ulegnie wypadkowi! Nowy salowy zrobi krzywdę Popławskiej, która ledwo co wróci do Leśnej Góry. Uderzenie będzie bardzo silne... W rolę salowego Zdziśka w "Na dobre i na złe" wcieli się Jakub Gąsowski. Dlaczego bohater zrobi krzywdę samotnej matce? Sprawdź, co się wydarzy

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Po wakacjach 2019 do serialu "Na dobre i na złe" wróci Oliwia, której wątek został wyciszony po śmierci Adama (Grzegorz Daukszewicz) w związku z innymi planami zawodowymi aktorki. Dziewczyna wróci ze skończonym dyplomem z radiologii i rozpocznie pracę w Leśnej Górze.

Przeczytaj >>> Zaskakujący powrót do Leśnej Góry. Była kochanka Adama zniszczy rodzinę Falkowicza?

Nie tylko ona poszerzy grono pracowników szpitala. W "Na dobre i na złe" pojawi się nowy salowy Zdizisiek, którego zagra Jakub Gąsowski. Zdzisiek ma dwadzieścia lat i jest optymistą z wyjątkowym poczuciem humoru. W 750 odcinku, wioząc wózkiem jedną ze starszych pacjentek, za ostro wejdzie w zakręt. Pech sprawi, że zza rogu wyłoni się Oliwia.

- Ała! Krwiak będzie!- krzyknie uderzona w kolano przez salowego.
- Do wesela się zagoi! - puści do niej oko. - Ok, to ja się zmywam - rzuci na pożegnanie, zostawiając Oliwii pacjentkę. Wydaje nam się, że nowy bohater "Na dobre i na złe" szybko zaskarbi sobie sympatię widzów... i kto wie, może niejedno serce w szpitalu?

Katarzyna Dąbrowska na wakacjach. Gdzie wypoczywa gwiazda "Na dobre i na złe"?

Najnowsze