Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 919: 17-letnia pacjentka zakochana w lekarzu z Leśnej Góry. Wyciągnie Tadka Boruckiego na randkę? - ZDJĘCIA

2024-04-17 21:48

W najnowszym, 919 odcinku "Na dobre i na złe", który widzowie będą mogli zobaczyć 24 kwietnia o 20:55 na TVP2, emocje sięgną zenitu! Powracająca na oddział neurologii Martyna (Anna Głosek), młoda pacjentka po przebytej operacji guza mózgu z odcinka 890, dozna omdlenia podczas olimpiady matematycznej. W tym krytycznym momencie, w szpitalu nie znajdzie się ani Tadek (Marcin Urbanke), ani profesor Bart (Piotr Głowacki), którzy wcześniej zajmowali się jej przypadkiem. Troskę o nią przejmie więc doktor Tomaszek (Antoni Sałaj). W międzyczasie Martyna, która od miesięcy skrywa głębokie uczucia do doktora Boruckiego,zastanowi się, czy zaprosić go na randkę. Czy jej uczucia zostaną odwzajemnione? Zobaczcie sami!

"Na dobre i na złe" odcinek 919 - środa, 24.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W szpitalu, Martyna w 919 odcinku "Na dobre i na złe" zapyta o doktora Tadeusza Boruckiego. Tomaszek poinformuje ją, że profesor Bart wyjechał na kilka dni. Kiedy Martyna ponowi swoje pytanie o doktora Boruckiego, nie uzyska odpowiedzi, gdyż Jacyna zostanie pochłonięty czytaniem jej dokumentacji medycznej.

- Czy jest dziś w szpitalu doktor Borucki? - zacznie dopytywać nastolatka. - zapyta Martyna.

- Niestety profesor Bart wyjechał na kilka dni - odpowie Tomaszek. 

- Ale ja pytam o doktora Tadeusza Boruckiego - powtórzy Martyna, ale nie dostanie odpowiedzi, bo lekarz z uwagą przyglądać się będzie jej dokumentacji medycznej. 

Niebawem, w 919 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalnym korytarzu, licealistka Martyna zwróci się do jednej z pielęgniarek z prośbą o sprawdzenie, czy w placówce znajduje się Tadek. "Jestem pacjentką doktora Boruckiego... skoro już jestem w szpitalu, to chciałabym, aby doktor był o tym poinformowany, prawda?" - racjonalnie wyjaśni powody swojego zainteresowania młodym stażystą.

W 919 odcinku serialu "Na dobre i na złe", który odsłoni kolejne karty z życia Martyny, dziewczyna wyzna swojej przyjaciółce Sandrze (Aleksandra Sierpień), że od miesięcy jest głęboko zakochana w swoim lekarzu. Podczas ich rozmowy w szpitalu, Martyna stwierdzi z determinacją: "Mam swój plan i tego się trzymam." Zaintrygowana Sandra zapyta: "Jaki plan?" Na co Martyna odpowie: "Wygrać olimpiadę i zdobyć indeks na studia... Wtedy byłabym jak studentka, a może wtedy doktor zgodziłby się ze mną wyjść." "Kto? Ten twój lekarz?" - dopyta Sandra. "Mhm," potwierdzi Martyna, pokazując na swoim telefonie profil Tadka.

Od Na dobre i na złe do Ojca Mateusza. Tak zmieniał się Artur Żmijewski!
Listen on Spreaker.
Najnowsze