Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 918: Blanka na celowniku sadysty! Mario nie zdoła jej ochronić - ZDJĘCIA

2024-04-02 11:20

W 918 odcinku "Na dobre i na złe" pod opiekę Blanki (Pola Gonciarz) trafi Basia (Ewelina Pankowska). Kobieta w zaawansowanej ciąży wyląduje w szpitalu po spowodowaniu wypadku drogowego, w trakcie którego pod wpływem stresu zacznie rodzić! Tym bardziej, że w 918 odcinku "Na dobre i na złe" to nie będzie jedyne zmartwienie Kaczmarkowej, która celowo spowoduje kraksę, aby odejść od agresywnego męża Macieja (Mateusz Mikoś)! Pacjentka podzieli się swoją historią z Milewską, która oczywiście postanowi jej pomóc, ale zapłaci za to wysoką cenę. Szczególnie, że nie będzie już w pobliżu Mario (Marcin Korcz)! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 918 - środa, 17.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka zajmie się pacjentką w zaawansowanej ciąży, która po spowodowaniu wypadku drogowego, zacznie rodzić. Basia nie poradzi sobie ze stresem, tym bardziej, że będzie próbowała uciec przed swoim agresywnym mężem, co niestety jej się nie uda. A to dlatego, że tuż po narodzinach córeczki, którą na świecie powitają Milewska z Radwanem (Krzysztof Damięcki), sadysta zjawi się w szpitalu i będzie robił dobrą minę do złej gry. W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Maciej jak podaje swiatseriali.interia.pl uda przewrażliwionego i nadopiekuńczego ojca, który zakocha się w maleństwie od pierwszego wejrzenia! Ale to będą wyłącznie pozory, które bez trudu ogryzie lekarka!

Tym bardziej, że po rozmowie z Maciejem w 918 odcinku "Na dobre i na złe", który wróci się do domu po rzeczy dla Basi i Marysi, a w międzyczasie wręczy Blance swój numer i poprosi, aby skontaktowała się z nim, jakby działo się coś złego, jej obawy się potwierdzą! Wszystko przez to, że pacjentka przyzna, iż tak naprawdę próbowała uciec od swojego agresywnego męża, który znęcał się nad nią fizycznie. W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Milewska nie pozostanie obojętna na tragedię Kaczmarkowej i natychmiast postanowi jej pomóc. Dlatego najpierw poprosi Radwana, aby przeniósł ich pacjentkę na inny odział, a następnie sama postanowi pozbyć się sadysty ze szpitala!

W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Maciej wróci do szpitala, ale na sali nie zastanie już ani Basi, ani Marysi. Blanka okłamie mężczyznę, iż jego żona wypisała się z Leśnej Góry na własne żądanie, czym mocno go zdenerwuje. Do tego stopnia, że Kaczmarek zrobi z ukochanej wariatkę i zacznie straszyć lekarkę konsekwencjami, próbując wzbudzić w niej poczucie winy! Ale z marnym skutkiem!

- Gdzie jest moja żona? - zapyta nerwowo Maciej.

- Wypisała się... Chciała wyjść, dobrze się czuła, więc nie mogliśmy jej zatrzymywać - okłamie go Blanka.

- Ale przecież prosiłem, żeby mnie pani zawiadomiła w razie czego. Gdyby żona chciała zrobić coś głupiego - przypomni jej Kaczmarek.

- Ale żona ma prawo do podejmowania swoich decyzji - uzna Milewska.

- Mówiłem, że żona jest niestabilna psychicznie... Bardzo niestabilna... Jeśli zrobi coś dziecku, to będzie pani wina! - zwyrodnialec postawi sprawę jasno, ale lekarka mu się nie da - Nie odnieśliśmy takiego wrażenia. Nie możemy siłą przetrzymywać pacjentów...

I wówczas w 918 odcinku "Na dobre i na złe" już wyprowadzi sadystę z równowagi! Wściekły Maciej zacznie otwarcie grozić Blance, czym już przerazi ją nie na żarty! Spanikowana Milewska zrobi kilka kroków w tył, ale i tak będzie w beznadziejnej sytuacji. Tym bardziej, że w tym przypadku już nie będzie mogła liczyć na pomoc Mario...

- Mówiłem ci, co masz zrobić?! Mówiłem? Nie posłuchałaś?! Zniszczę cię! Nie wiesz, kim ja jestem! - zagrozi jej gangster, czym już na poważnie przerazi lekarkę.

Na dobre i na złe odcinek 914 ZWIASTUN. Beger wyrzuci Glorię ze szpitala po jednym telefonie od niani Mojżesza
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze