Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 912: Syn Oleny i Michała zostanie sam w szpitalu! Wilczewski wyjedzie na Ukrainę na pogrzeb Oleny i odetnie się od Hani - ZDJĘCIA

2024-03-06 21:26

W 912 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) zostawi swojego syna w szpitalu w Leśnej Górze, a sam wyjedzie do Ukrainy na pogrzeb Oleny (Tetiana Malkova). Pochowa zmarłą narzeczoną w jej ojczyźnie, bez udziału żadnej z bliskich osób. A co w tym czasie będzie się działo z dzieckiem Michała i Oleny? Mały Czarek (Kajetan Szkopek) pod opieką pediatry, Stefana Trettera (Piotr Garlicki) w 912 odcinku "Na dobre i na złe" będzie nabierał sił, wyniki noworodka znacznie się poprawią. Ale biedny maluch nie będzie miał przy sobie żadnego z rodziców, nigdy nie zobaczy mamy. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Na dobre i na złe" odcinek 912 - środa, 6.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Syn Oleny i Michała w 912 odcinku "Na dobre i na złe" nadal będzie musiał przebywać w inkubatorze, na oddziale noworodkowym szpitala w Leśnej Górze, ale z każdym dniem jego stan będzie coraz lepszy. Miną dwa tygodnie od śmierci Oleny, od dramatycznego porodu na miejscu wypadku, który tylko dzięki Hani skończył się szczęśliwie. To właśnie Sikorce mały Czarek będzie zawdzięczał życie. Urodził się w strasznych warunkach, miesiąc przed terminem porodu, ale Hania zdołała go ocalić.

Po wyjeździe Michała do Ukrainy w 912 odcinku "Na dobre i na złe" Hania będzie spędzała przy dziecku każdą wolną chwilę. Dla Tretter stanie się jasne, że Sikorka chce w ten sposób chociaż w maleńkim stopniu zastąpić synowi Michała zmarłą mamę. Maluch będzie potrzebował ciepła, bliskości i szczególnej opieki. - Wyniki bardzo dobre. Wiesz, po prostu potrzebuje trochę czasu... - wyjaśni Stefan Hani, którą zastanie przy inkubatorze najważniejszego obecnie pacjenta w Leśnej Górze.

- Wiesz co z Michałem? Jak sobie radzi?

- Michał, cóż... Wczoraj pojechał do Ukrainy na pogrzeb Oleny. Ale prawdę mówiąc nie wiem na ile jest świadomy tego, co się wydarzyło...

- Rozumiem, wyjechał... Próbowałam z nim rozmawiać, ale kompletnie zamknął się w sobie. Tak mu współczuję... - Hania w 912 odcinku "Na dobre i na złe" nie powstrzyma łez i wyrzutów sumienia, że ona wyszła cało z wypadku, a Olena nie przeżyła. - Haniu, to nie była twoja wina - zapewni ją Tretter.

Na dobre i na złe. Rozpacz Hani po wypadku. Śmierć Oleny to będzie jej wina
Listen on Spreaker.
Najnowsze