Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 911: Hania winna śmierci Oleny! Wyzna Julce, że przez nią doszło do wypadku - ZDJĘCIA,ZWIASTUN

2024-02-28 21:54

W 911 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie miała na sumieniu śmierć Oleny (Tetiana Malkova)! Wypadek, które obie cudem przeżyją, będzie początkiem desperackiej walki o ocalenie ciężarnej Oleny, która będzie w krytycznym stanie. Sikorka po wypadku dozna tylko niegroźnych obrażeń, ale z Oleną będzie o wiele gorzej. Narzeczona Michała (Mateusz Janicki) straci dużo krwi i jakby tego było mało w 911 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się poród Oleny! To Hania pomoże dziecku przyjść na świat, ale kiedy umierająca Olena trafi do Leśnej Góry przyzna, że to przez nią doszło do wypadku. Czy naprawdę to wina Hani? Zobacz WIDEO!

"Na dobre i na złe" odcinek 911 - środa, 28.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Oleny w 911 odcinku "Na dobre i na złe" poprzedzą dramatyczne wydarzenia na miejscu wypadku, który rozegra się chwilę po tym jak Sikorka zjedzie na pobocze, próbując uniknąć zderzenia z rozpędzonym autem z naprzeciwka. Tuż po tragedii Hania ruszy Olenie na ratunek. Zdoła bowiem wydostać się z wraku swojego samochodu, a ciężarna Ukrainka nadal pozostanie przygnieciona stertą blachy.

Cud sprawi, że w 911 odcinku "Na dobre i na złe" Sikorka odbierze trudny poród Oleny na miejscu wypadku i że uda jej się uratować dziecko Michała i jego narzeczonej. Niestety stan Oleny będzie krytyczny. Dozna poważnych obrażeń wewnętrznych i krwotoku. A wszystko dlatego, że w chwili wypadku nie była przypięta pasami bezpieczeństwa.

Po przewiezieniu Oleny do Leśnej Góry w 911 odcinku "Na dobre i na złe", ranna od razu trafi na stół operacyjny. Olenę operować będą aż dwa zespoły chirurgów, z Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski) i Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki) na czele. A Hania w końcu kompletnie się załamie, że przez nią ukochana Michała walczy o życie.

- To wszystko moja wina… - wyzna Julce Burskiej (Aleksandra Hamkało). - Co ty opowiadasz? - zapyta przyjaciółka Hani. - Nie powinnam była wsiadać za kierownicę… A już tym bardziej zabierać ze sobą Oleny. Może gdyby jechała z kimś innym, to teraz nie walczyłaby o życie...

- A może gdyby jechała z kimś innym, to w ogóle nie miałaby szans... - pocieszy Hanię Julka.

Zrozpaczoną Hanię w 911 odcinku "Na dobre i na złe" otoczy opieką Miłosz (Mikołaj Roznerski) i to właśnie on zabierze w końcu dziewczynę ze szpitala. Weźmie ją na ręce, bo Hania nie zdoła się ruszyć. Niestety dramatyczna noc w Leśnej Górze skończy się wiadomością, że Olena nie żyje, umrze podczas operacji.

Na dobre i na złe. Rozpacz Hani po wypadku. Śmierć Oleny to będzie jej wina
Listen on Spreaker.
Na dobre i na złe odcinek 911 ZWIASTUN. Tragiczny finał wypadku Hani i Oleny. Umrze zaraz po porodzie
Najnowsze