Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 891: Podejrzany Adam wykończy Falkowicza. W zmowie z Sarą wyczyszczą konto Andrzeja - ZDJĘCIA

2023-09-27 22:28

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) zostanie wkręcony jak dziecko. Zauroczony w Sarze (Agnieszka Kawiorska) lekarz, w ogóle nie pomyśli, że za chwilę straci wszystko, na co pracował długie lata. Kiedy w Leśnej Górze pojawi się podejrzany Adam (Jacek Ryś), Andrzej nie wyczuje podstępu. A szkoda, bo w 891 odcinku "Na dobre i na złe" Brzezińska z tajemniczym mężczyzną rozegrają lekarza na całego. Wzbogacą się jego kosztem aż zostanie z niczym! Chora gra załamie Falkowicza.

"Na dobre i na złe" odcinek 891 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 891 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz nadal nie domyśli się, że czyha na niego wielkie zagrożenie. Nie przewidzi, że Sara to podła manipulantka, która chce wyczyścić jego konto pod przykrywką działań fundacji. Nieświadomy Andrzej pozna w 891 odcinku "Na dobre i na złe" Adama, nowego pacjenta, który poskarży się na problemy z krążeniem i gdy usłyszy o badaniach nad nowym lekiem, od razu zacznie im gorąco kibicować. Zdobędzie zaufanie Andrzeja i przedstawi się jako biznesmen, który chciałby wejść w inwestycję. Mało tego, Sara znajdzie nagle dla fundacji sprzęt po „okazyjnej” cenie. Skąd jednak wziąć pieniądze na to wszystko? Tutaj z pomocą przyjdzie właśnie Adam i od razu zaproponuje Falkowiczowi pomoc - oferując natychmiastowy dostęp do pieniędzy.

Spisek Sary i Adama w 891 odcinku "Na dobre i na złe" przyniesie koniec Andrzeja

Falkowicz weźmie dużą pożyczkę i dopiero później w "Na dobre i na złe" okaże się, że padł ofiarą oszustwa. Berezińska pozostanie w zmowie z Adamem, którego osobiście dobrze zna. Sara tylko podkręci atmosferę, namówi Andrzeja na bardzo ryzykowny krok.

- Wejdź na konto fundacji, rób przelewy! Rezerwuj te maszyny... natychmiast! - rozkaże Sara w 891 odcinku "Na dobre i na złe".

- Ale skąd? Jak…? - zapyta skołowany Andrzej. 

- Nie pytaj! Działaj! Mamy to! - wrzaśnie Berezińska.

Już wiadomo, że Andrzej długo nie pozbiera się po przykrych działaniach Adama i Sary, którzy zrobią z niego głupca i wpędzą w długi. Falkowicz zapłaci ogromną cenę za naiwność i dobroduszność. Już w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" zacznie odkrywać kolejne karty tajemnic, które uknuła Sara. Mocno się zdziwi, ale będzie już za późno...

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze